Wpis z mikrobloga

@elcezet: Ten ci spokojnie starczy zebys mial na caly dzien i wieczorem podlaczyl do ladowania i tak co dzien.
Smak i ogolne odczucia na tym beda duzo lepsze niz na tym co wyslales, a jest to kwestia 30-40zl. Rozumiem, gdybys chcial cos do 100 to bym takiej roznicy nie proponowal, ale w tym przypadku na prawde sie oplaca :).
@MrGreeneye: jeszcze się zastanowię nad tym, a jeśli chodzi o napełnianie tego ustrojstwa to co proponujesz? Jakoś od 4 miesięcy przerzuciłem się lm mentole, i wolałbym coś co będzie je imitować. Te liquidy BM z e-dym się nadadzą czy coś droższego lepiej.
@elcezet: Te gotowe z BM nie sa takie zle, nie oplaca sie za bardzo kupowac drozszych. Jest tam chyba jakis zestaw 8 smakow od BM to mozesz to wziac i zobaczysz co ci podejdzie. Ja i sporo osob tutaj juz od dluzszego czasu sami takie liquidy robimy, bo wychodzi taniej i czesto nawet smaczniej niz te gotowe. I nie jest to skomplikowane, ale nie wiem czy chce ci sie w to
@elcezet: Jedyne co to wymienne grzalki, raz na 1-2 tygodnie sie wymienia i to tyle :). Jak sie zdecydujesz na to co wyslalem nie wiem czy jest sens brac cos zapasowego. Sam tego iSticka mam juz prawie 3 miesiace, od 2 uzywa go moj rozowy i do teraz 0 problemow.