Wpis z mikrobloga

@zgodny: ma cię w dupie. Innych też. Ty też miej i zajmij się sobą zamiast zgrywać poirytowanego życiem staruszka, ulica i środki komunikacji miejskiej to nie teatr żebym nie mógł sobie pogadać przez telefon... słuchawki sobie kup i puść jakąś muzę.
@qtsms: a może nie mam ochoty dziś słuchać muzy, jak będziesz wstawał o 5 rano do pracy i wracał o tej porze jeszxze w poniedziałek to ciekawe czy byś nie chciał chwili spokoju
@zgodny: proponuje zmienić obecna prace jak tak duży poziom frustracji w tobie powoduje ;)) uśmiechnij się i podziwiać różny pasek nie zawsze masz takie widoki w autobusie
@zgodny: od zapewniania ci chwili spokoju są salony masażu i dom, a nie tramwaj pełen ludzi o sprzecznych interesach... nikt się nie będzie dostosowywał do twoich czy moich humorów... mi też wiele rzeczy nie pasuje: a tu ktoś pali na przejściu dla pieszych, a tu jakiś debil gwiżdże na innego przez pół ulicy i mnie wystrasza, a tu jakiś rowerzysta się przeciska, a ja mam słuchawki i nie zauważyłem i włażę