Wpis z mikrobloga

No i doszedł: Ulefone Be Pro, kiedy go brałem było najtaniej właśnie w coolicool, aktualnie jest promocja ( http://www.coolicool.com/Promotions/ulefone-bigsale.html?home_B1 ), gdzie dorzucają futerał i jakiś tam jeszcze prezent, ale nie wiem jaki. Pewnie jakiś kodzik też się pojawi. Co do przesyłki, szła DHLem 9 dni licząc weekendy, plus dla sklepu, że mimo Nowego Roku przesłali mi fakturkę po wcześniejszym kontakcie.
Poniżej unboxing. Pytanka, walcie śmiało.

#telefony #aliexpress #coolicool #tomdexrecenzuje
TomdeX - No i doszedł: Ulefone Be Pro, kiedy go brałem było najtaniej właśnie w cooli...
  • 24
  • Odpowiedz
@kha_zix: Dane:
Wyświetlacz: 5,5 cala HD IPS.
OS: Android 4.4.4 (ma zapowiedzianą aktualizację do 5.0)
CPU: MTK6732 4x1.5GHz 64-bitowy
RAM: 2GB RAM
Pamięci wewnętrznej: 16GB (13GB na dane)
Możliwość jej rozszerzenia do 64GB.
DualSIM z obsługą LTE i Aero2.
Kamerki: Tył: 13MPX, Przód: 8MPX.
Bateria: 2600mAh
  • Odpowiedz
@wylinka_wensza: @kha_zix: W sumie mnie wyszedł 528 zł z VATem, ale załapałem się na dwudniową promocję. Aktualnie to wydatek 600-700 zł, ale popytam sklepu, może da jakiś kupon rabatowy.
Jakoś wykonania jest bardzo dobra, tylko ciężko ze znalezieniem etui do niego, jedyne to takie z okienkiem, ale nie lubię takich.
Paczka szła z Hong-Kongu. O baterii póki co się nie wypowiem, bo dopiero dzisiaj ten telefon dostałem :)
Serwisu nie
  • Odpowiedz
@TomdeX: DHL zatrzymując paczki bawi się ich zawartością czy to sklep wysłał Ci towar w stanie jakby to był refurb? Zamawiałem już kilka telefonów z Chin i nigdy nie zdarzyło mi się aby te przyszły rozpakowane (jedna była sprawdzana, ale kulturalnie), z zamontowaną baterią i (o zgrozo) włączone.
  • Odpowiedz
@aegypius: Nie była rozpakowana, po prostu na odwrocie była faktura, potwierdzenie naliczenia VATu, paczka była cała, a telefon był włączony, bo chińczyki je sprawdzają, ale zapomniał wyłączyć i jest w historii baterii, że był włączony przez 9 dni w trybie czuwania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wczoraj: Ta folia jest dolepiana do przesyłki i zawiera wszystkie papiery, kurier ją rozszarpał przy mnie wyciągając papier, który musiał podpisać.
  • Odpowiedz
@TomdeX: Powiedz czy net smiga na normalnym simie, Mikrosimie czy na obu ? Czy tylko pojedyncze zakresy na poszczegolnych wielkosciach sima ? Jakby Ci sie udalo jeszcze jakis kod od nich wyczochrac to bylbym wdzieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ziutek33: Na obu śmiga, jest LTE, zasięg także jest ok, co ciekawe nawet GPS złapał fixa w domu, a mieszkam w bloku, ale będę dalej testował czy to nie był przypadkiem wypadek przy pracy. Będę pytał pod koniec tygodnia o kod, aktualnie jeszcze odchorowują Nowy Rok, więc na odpowiedź muszę jeszcze trochę poczekać.
  • Odpowiedz