Wpis z mikrobloga

@mlody025: Ja odpowiem z innej perspektywy - nie warto. Albo inaczej. Jakie masz oczekiwania i perspektywy?

Po pierwsze czego od niej oczekujesz? Jeżeli stałego związku z przyszłością to przejdź dalej. Jeżeli tzw. ruchania to co cie obchodzi jej status? Dla mnie to słabe, ale nie będę twoich wyborów oceniał.

Jesteś typem młody-dynamiczny, który dopiero co wychodzi na swoje i ma przed sobą perspektywy? Jeśli tak to chyba dobrze rokujesz i czemu
hahaha mówisz że w te stronę by podziałało :D ?

Już widzę teściową "zniszczyłeś karierę mojej córki" ( ͡ ͜ʖ ͡)


@mlody025: niech urodzi bachora i poswieci sie karierze a Ty siedz w domu i zajmuj sie potomkiem. Opieka nad dzieckiem i domem to tez praca!
@mlody025: A tak na serio to na Twoim miejscu bym probowal ;) Czy to jakas random dziewczyna czy laska ktora widzisz codziennie bo wspolni koledzy/praca/studia? Jezeli to pierwsze to dawaj probuj, nic nie szkodzi. To drugie... hmmm odpusc?
@mlody025:
no jest bogata, tzn. jej rodzice, ale to jakaś jej wina czy wada? jest bo jest i może prócz tego jest całkiem fajną panną. a jak się okaże, że z powodu kasy jej odjebuje, to będziesz wiedział, że nic nie straciłeś - nie dlatego, że jest bogata, tylko dlatego że kretynka.

atakuj, co masz do stracenia? jak nie wyjdzie bo różnica kasy zbyt duża, to trudno i grasz dalej w