Wpis z mikrobloga

Od wczoraj jestem posiadaczem mojego własnego Kundla i mogę powiedzieć, że pomimo tylko ogarnięcia podstaw (swoją drogą bardzo intuicyjny interfejs), to już wiem że jest to mój najlepszy zakup od paru miesięcy. Wreszcie nadrobię książki, którę chcę przeczytać, nie zwracając uwagi na problemy z dostępem w bibliotekach miejskich.

Ogółem, kupywałem na Amazon.de, we wtorek wysłano do pośrednika, mailboxde.com, a z tamtąd już w środę (a gdzieś czytałem, że w wtorki i czwartki wysyłają) paczka wyleciała do Wawy, więc nieprzeleżakowała weekendu, trafiając w piątek w moje łapy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oficjalnie witam w #kindlemasterrace i zaczynam od polecanej na bookmeterze pozycji.

Pytanie tylko czy warto robić jailbreaka i bawić się w te dodatki? :)
#kindle #wykopkindleclub #czytniki #paperwhite2
M.....2 - Od wczoraj jestem posiadaczem mojego własnego Kundla i mogę powiedzieć, że ...

źródło: comment_KWXAaVg5jL8wOII57eLQabQMfpFUm14J.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@MrHouse22: Cały czas się zastanawiam czy z mojego "Classic 5" , przeskoczyć na "Paperwhite". W nocy da się czytać całkiem dobrze z tym ledowym podświetleniem?
  • Odpowiedz
@MrHouse22: Moim zdaniem szkoda czasu na kombinowanie z softem. Zanim się ewentualnie za to zabierzesz, to spytaj sam siebie - co z tego będę miał?
We wtorki i czwartki wysyłali Pocztą Polską i się musiał ktoś specjalnie tłuc do Bogatyni, a teraz jest czeska lub niemiecka do wyboru, więc już im rybka, pewnie codziennie wysyłają. Jaką pocztę/kuriera wybrałeś?
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: bardzo warto. Nie tylko w nocy, ale ogółem w ciemniejszym pomieszczeniu nie musisz szukać źródła światła. Zdecydowanie mniej się oczy męczą.

@MrHouse22: Nie widzę potrzeby jailbreaka, calibre mi wystarcza do zarządzania ksiąƶkami (przy okazji robi e-gazetki z róƶnych blogów - fajna sprawa).
  • Odpowiedz
nieprzeleżakowała


Nawet jakby było takie słowo, to "nie" pisalibyśmy osobno

kupywałem


a z tamtąd

@MrHouse22: cieszę się, że zaczniesz więcej czytać niż komentarze w internecie
  • Odpowiedz
@MrHouse22: 1. Okładkę/pokrowiec kupowałeś też na Amazonie?
2. Ile ważyła paczka?
3. Kiedy zamawiałeś/płaciłeś?
Prawdopodobnie jutro zamawiam tego Kindla, ale zastanawiam się czy kupować oryginalna okładkę i ile wyszedłby kurier ;)
  • Odpowiedz