Wpis z mikrobloga

@Yutor: Jeżeli uda mi się podpiąć stary dysk na którym mam zdjęcia to mogę zrobić AMA. Bo bez zdjęć to nie będzie ciekawe. Może wiesz jak to zrobić? Obecnie dysponuje tylko kilkoma zdjęciami
  • Odpowiedz
@Asdasiq: P--------z. Gdybyś miał styczność z żołnierzami którejś z konkretnych jednostek naszego wojska to wiedział byś jakie korzyści takie misje przynoszą. Zaczynając od diametralnej zmianie wyposażenia kończąc na oderwaniu od komunistycznych działań i zmianie na bardziej adekwatną do prowadzenia działań w dzisiejszych czasach. Większość żołnierzy bardzo chętnie pojechała by na jakąkolwiek misję nie ważne gdzie. I nie zrobili by tego dla pieniędzy (chociaż takie przypadki też się zdarzają ale są
  • Odpowiedz
@Eremites: A jakiego argumentu miałem użyć skoro on zna żołnierzy, którzy pojechali postrzelać a ja znam takich, którzy pojechali zarobić? W domku wszyscy? Pod sufitem równo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asdasiq: ale znasz przynajmniej tylu aby była to grupa reprezentacyjna dla wszystkich? może to problem z twoimi znajomymi? i proszę mi nie wychodzić z docinkami personalnymi, w domu nie wszyscy ale pod sufitem równo. Nie musisz odpisywać :P
  • Odpowiedz
@Asdasiq: Tak jak napisałem są takie przypadki jednak są one eliminowane przez ogarniętą ekipę bo po prostu nikt z takimi ludźmi nie chce współpracować. Zapytaj kolegów którzy pojechali dla kasy co robili. Siedzieli na kuchni czy trzymali łączność na bazie? Takich ludzi nikt tam nie chce ponieważ najzwyczajniej stanowią niebezpieczeństwo dla reszty ekipy. Dużo ludzi było, większość porządnych chłopaków a Ci którzy pojechali dla kasy najprawdopodobniej więcej niż 1 zmiany
  • Odpowiedz
@Asdasiq: >Ja p------ę... Ale wiesz, że tam się jedzie dla pieniędzy a nie ideologii?

Tam się jedzie z różnych powodów:
1) niektórzy dla pieniędzy
2) niektórzy z powodu ideologii
3) niektórzy
  • Odpowiedz
@Laliqu: Jak dla mnie to powinieneś stworzyć osobny tag i opisywać różne historie i wydarzenia, które pamiętasz oraz odpowiadać na pytania tak jak tutaj :). Z chęcią bym śledził coś takiego!
  • Odpowiedz
@Laliqu: Jak dla mnie to co piszesz jest bardzo interesujące. Z resztą podejrzewam, że nie tylko dla mnie, ale i dla masy innych mirków. Także jeśli tylko masz ochotę i trochę czasu to spraw nam tę przyjemność i załuż tag :D!
  • Odpowiedz