Wpis z mikrobloga

@rybak17: kocham takie odpowiedzi: "-Gdzie kupię dobre pomarańcze? -Walić pomarańcze, tylko pomidory!".

@blubi_su: masz na myśli ten link "Fake CWM Recovery"? Dali go na przyszłość (np. osobom chcącym wgrywać mody). :P
@blubi_su: Skoro masz root i CWM to teraz tylko robisz wipe sd i wipe cache (szukasz tam wopcjach CWM) żeby mieć zupełnie czysty system.

Następnie podłączasz telefon pod usb. Jak masz uruchomiony CWM to dajesz mount sd card i przez kompa wgrywasz pliczek zip z romem

Później odmontowujesz sd card i dajesz z CWM 'install zip from sdcard' i wybierasz ten rom co wgrałeś i tyle.
@krol_magnezu: #!$%@? kobiety - Ty wolisz dmuchane owce? -.- Kliknij w pierwszy link i przeczytaj "Jak zwykle wgrywamy odinem". To naprawdę tak trudne do zrozumienia zdanie?
@rybak17: ech, skoro mówią, aby użyć Odina to co tak się upierasz na inne rozwiązania? :P

A co do CM: co kto lubi - mi na przykład się nie spodobał (np. naprawdę się przyzwyczaiłem do paru udogodnień w TouchWizie, których potem mi brakowało). Nie mówię, że to szajs - wręcz przeciwnie, to bardzo dobry rom, któremu kibicuję. Nie zmienia to faktu, że dla siebie go nie chcę. :D
@krol_magnezu: nie rozumiesz, że paczki przygotowane dla Odina NIE BĘDĄ działały z CWM i na odwrót? W podlinkowanym temacie jest paczka właśnie dla Odina, więc co tu w ogóle do rzeczy ma CWM?