Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu

Dostałem kontrakt na rok z możliwością przedłużenia. Zaczynam w poniedziałek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Finansowo trochę poniżej oczekiwań (500 000 NOK brutto), ale obiecują bonusy za projekty, więc nie powinno być najgorzej.

Póki co jestem pełen stresu, bo na przeprowadzkę mam kilka dni. Do tego czeka mnie kupa załatwiania formalności na legalny pobyt, itp.

Jakby ktoś chciał śledzić moją przygodę z programowaniem fjordów w Norwegii, zapraszam do obserwowania tagu:

#rottownorwegii

#praca #norwegia #programowanie #chwalesie

wołam:
@bazingaxl:
@platkiowsiane:
@znikajacypunkt:
@jrider:
@seelk:
@slawek89:
  • 32
  • Odpowiedz
@harnas00: 6 lat doświadczenia (24lvl). Umiem typowy frontend, ale mam też doświadczenie w C/C++/C#/Objective C/Swift itp. :D Do tego dość duży background backendowy z PHP/Node + bazy SQL i noSQL.

Dostałem pracę po teście rekrutacyjnym, który trwał 5h - w tym czasie napisałem 560 linii kodu (HTML5/SASS/JS).
  • Odpowiedz
@SaperR: Zrobić bałwana i słońce w HTMLu + interakcje w JS (przymusowe wykorzystanie api drag&drop). Śmiechłem strasznie jak przeczytałem to zadanie. Pierwszy raz pisałem obiektowego bałwana. :D
  • Odpowiedz
@harnas00: Nie mam studiów, nie znam norweskiego. Co do rynku pracy - trzeba szukać po międzynarodowych firmach - jak jesteś dobry to na pewno znajdziesz jakąś pracę. Ja szukałem jakieś 4-5 miesięcy.
  • Odpowiedz
@Eoghan: Stały pobyt, po roku pewnie rozejrzę się za lepszą ofertą, chyba, że podniosą mi stawkę adekwatnie do moich oczekiwań. ;)
  • Odpowiedz