Wpis z mikrobloga

Bądź mną. Wyglądaj na z 8 lat mniej niż masz.
Chciej być trochę dorosłym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wykonuj swoją pracę.
Pojedź wyjątkowo do klientki domu.
Ona i dwójka chłopców, na oko 10-12 lat.
Pierwszy mówi: „siema” robi Ci się głupio
drugi dorzuca do pieca


#oswiadczenie #sadstory #truestory
  • 108
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: To działa mniej więcej tak, nie przeszkadzało by mi gdyby młoda osoba, powiedzmy 18stka sprzedawała by mi ciastko, naprawiała samochód, komputer. Ale gdyby mój prawnik, lekarz, księgowy, architekt inny fachowiec wyglądał młodo to podważałabym w myślach jego kompetencje. Co jest głupie, bo przecież wiem, że ma te 25+ lat skoro już wykonuje zawód, ale jednak... "mogę prosić kogoś dorosłego?" "mogę kogoś z doświadczeniem?"
  • Odpowiedz
@nint: Aż Ci współczuję, serio. Ostatnio jechaliśmy z kumpelą autem(obydwoje po 18 lat, ona prowadziła, z tym, że ona wygląda na max 16, a ja mi każdy daje 20-22 :D ), zatrzymujemy się przed pasami i jakiś starszy koleś podchodzi i puka w szybę z mojej strony, opuszczam, a on mnie zaczyna #!$%@?ć, że jak chcę młodszą siostrę uczyć jeździć, to gdzie indziej, po za miastem i w ogóle jak takim
  • Odpowiedz
@nint: Niepotrzebnie narzekasz, ja też przez jakiś czas narzekałam, bo prócz dziecinnego wyglądu, mam dziecięcy głos i sylwetkę. I przestałam narzekać, bo jednak fajnie mieć te 22 lata na karku, a wyglądać jak jakaś 16-stka ()
  • Odpowiedz