Wpis z mikrobloga

@raszidq: Jak dla mnie NiP, dobry stand-in, co prawda w AWP dalej kennyS jest najlepszy, ale mogą grać również stratsy na 5 rifle'ów gdyż Allu oprócz grania awki jest dobry także w tym. Wg mnie zdecydowanie o wiele lepszy stand-in niż ich poprzedni, problemów z komunikacją też nie powinno być (Allu jest Finem, a w Finlandii szwedzki to tak jak angielski w Niderlandach). Sam miałem wjechać 4 kluczami na NiP ale
@Makku11: Po pierwsze NiPy maja się przerzucić na angielski wiec komunikacja może szwankować, a po drugie grają na duscie gdzie kennyS ma naprawdę duże pole do podpisu, ja tylko low bet na titan ze wzgledu na to ze kennyS może mieć słabszy dzień.
@ridim: no mówiłem :P Trzeba było się posłuchać, byłbyś bogatszy :D Tylko teraz jestem #!$%@?, że mi ten typo z allegro nie podesłał kluczy :c byłbym bogatszy o 10$ xD
@ridim: ogólnie ten mecz był idealną okazją do obstawienia :/ Rzadko mi się taka trafia, a jak trafia to właśnie skinów nie mam XD Specjalnie na ten mecz kupiłem klucze, myślałem że w 4h typo mi wyśle no ale ;c