Wpis z mikrobloga

kurde Mirki, co się odwaliło na radyjku, normalnie skisłem jak grochówka na słońcu xD

Siedzę sobie w garażu przy moim #motocykle i kurde se grzebię, śrubki kręcę i takie tam. Jako, że w garażu musi muzyczka lecieć to mam 3 stacje, które lecą na przemian - bo czasem są zarąbiste audycje muzyczne, a czasem pitolenie o pierogach i trzeba przełączyć na inną stację. Moje top3 to:

1. #radiorzeszow - szczególnie audycja Dino Top i Klekotanie Dinozaura, super audycje!
2. #radiowawa
3. #trojka

No i tak sobie dwa dni temu słucham akurat Wawy i leci audycja Muzyczne Biuro Zamówień, gdzie człowieki piszą do radia z ulubioną piosenką, radio oddzwania i klejenie gadki "hej co tam hehe fajno piosenke wybrałaś". No i dzwonią do jakiejś Karyny "hej Karyna co ty wybrała z jakiej okazji", "Aaaa bo dziś się rozwiedłam hehe i fajnie i w ogóle xD".

W tym miejscu Wypoki pewnie wydadzą wyrok - ty szmato głupia, pewnie chłopu żyć ty nie dała i chłopa ty umęczyła. Ale drogie Mirki, gunwo wiecie o życiu ( ) . Babka poprosiła o piosenkę, zadedykowaną przez jej byłego w dniu ich ślubu. Piosenka ta to:



#heheszki #bekazpodludzi
  • 6