Wpis z mikrobloga

Okej, Mirki i Mirkówny będzie trochę #chwalesie trochę #januszewebdevu i #januszewebdesignu tagu programowanie jednak nie użyję bo to tylko PHP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie nawet trochę #rozdajo
Otóż po tym przydługim wstępie chciałbym zaprezentować mirko maszynę losującą w moim wykonaniu (uwaga dla #tylkonocny wypala oczy więc proszę ostrożnie). Tak wiem że jest już #mirkorandom ale stwierdziłem że mając długą przerwę przed 2gim stopniem studiów i odrobinę chęci oraz umiejętności zrobię coś dla siebie i spróbuję poćwiczyć pisanie w miarę czystego i dobrego kodu. Oprócz tego chciałem potrenować odrobinkę #zf2 i #doctrine i stworzyłem tego Potworka


Jeśli ktoś miałby ochotę przejrzeć kod #januszeprogramowania to mogę podrzucić repo na githubie i z pokorą przyjmę ewentualną krytykę. Do losowania jest wykorzystywane przede wszystkim API od random.org więc jest szansa na zbliżenie się do faktycznie losowych wyników. Jeśli tylko macie ochotę na korzystanie z tego czegoś w ramach mirko losowań to będę szczęśliwy że zrobiłem coś dla społeczności. Jeśli nie to trudno bo projekt robiłem przede wszystkim dla siebie i w ramach walki z #nuda
Pozdrawiam i proszę nie narzekajcie zbyt mocno bo dopiero się uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7