Wpis z mikrobloga

@Rodriquez88: Nie rozumiem tych wszystkich przepychanek na temat tego co kto je. Ja np. jem to co lubię i innym do garnków nie zaglądam. Jedynym zwierzęciem, którego jedzenia pewnie nigdy nie zrozumiem jest pies... Tyle w temacie ;-)
  • Odpowiedz
@qtsms: no właśnie świnia została stworzona do jedzenia! Ludzie złapali dziki i następnie hodowali, że finalnie wyszły świnie. Mówiąc o procesie udomowienia mamy na myśli doprowadzenie do zmian w genetyce zwierząt spowodowanych nie doborem naturalnym, ale oczekiwaniami człowieka.
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: No bo kurde, nie wiem jak inni #wege, ale będę mówiła za siebie. Nie chodzi o sam fakt zjadania mięsa, no ale co innego bylo setki lat temu, kiedy samemu trzeba bylo sobie upolować zwierzynę, a co innego jak idziesz i wpieprzasz jakies naszpikowane chemią kawałki mięsa, które wczesniej byly trzymane w jakiś klatkach gdzie nie można bylo sie ruszyć. Czerwone mięso na przykład nie jest zdrowe, drób za
  • Odpowiedz
Co do obrazka, to autor wpisu chyba nie zrozumiał ironii i wrzucił coś, co ośmiesza jedzących mięso. Sam się, jak to piszą Wykopki, "zmasakrował".


@Iliilllillilillili: Ironia to nie jest a prawdziwe zdanie które w żaden sposób nie #!$%@? hipokryzją.
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: sam nie jestem wege, ale robisz trochę #!$%@?ę z logiki wstawiając ten tag i sugerując, że oni jedzą zwierzęta stworzone do jedzenia, nie sądzisz? to chyba właśnie domena nie-wege
  • Odpowiedz
Zresztą, ty np. jesteś biały i głupi więc jak to się ma do twojej interpretacji badań statystycznych?


@qtsms: ahahahaha pozamiatane, brawo :D tępić rasistów!
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: nie jestem wege, ale nie ma czegoś takiego jak "zwierzęta stworzone do jedzenia".
Indianie w Ameryce Południowej #!$%@?ą pająki. W Polsce jest sporo osób które hodują ptaszniki.
W Indiach przysmakiem są szczury. Znam nawet osobiście 3 osoby które hodują szczury.
W Chinach #!$%@?ą psy i koty. Nie muszę chyba mówić ilu ludzi na świecie ma w domu psa lub kota.
Stwierdzenie "zwierzęta stworzone do jedzenia" jest tak wąskie, płytkie, że...ja
  • Odpowiedz
Reasumując, bo #!$%@? mnie jedna rzecz. Ludzie z biologicznej strony są jak zwierzęta - a dokładniej mówiąc wszystkożerne, jak choćby niedźwiedź, który #!$%@? i kiełki traw, i dziczyznę, i miód. Człowiek z naturalnego punktu widzenia jest stworzony do jedzenia i jednego, i drugiego, ma kły do rozrywania mięsa, a mięso to uzyskuje z RÓŻNYCH gatunków zwierząt (zapomniałem jeszcze wspomnieć o tym że w Azji Wschodniej jada się robale). Człowiek ma też zęby
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: a to już zakrawa nawet lekko o lewactwo i wojowanie w stylu >>jestem inny niż reszta, chcę mieć przynajmniej równię praw, a najlepiej więcej praw niż człowiek "naturalny" <<
wszystko skupia się na tolerancji i wolności wyboru człowieka. Swego czasu te dwie wartości są mówiąc najprościej "rozjebywane"
  • Odpowiedz