Wpis z mikrobloga

@Rodriquez88: świnia nie została stworzona do jedzenia... chyba, że masz na myśli to, że człowiek wykształcił ten gatunek ale to tylko oddelegowuje problem do poziomu "skoro murzyni byli niewolnikami to znaczy, że zostali stworzeni do bycia niewolnikami", a to przecież bzdura. Tzn. ja tam mięso jem ale nie lubię durnych argumentów.
  • Odpowiedz
"skoro murzyni byli niewolnikami to znaczy, że zostali stworzeni do bycia niewolnikami", a to przecież bzdura


@qtsms: Wyjaśnij to statystyce popełnianych przestępstw przez pryzmat koloru skóry. Oraz o poziomach inteligencji na podstawie koloru skóry.
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: No bo kurde, nie wiem jak inni #wege, ale będę mówiła za siebie. Nie chodzi o sam fakt zjadania mięsa, no ale co innego bylo setki lat temu, kiedy samemu trzeba bylo sobie upolować zwierzynę, a co innego jak idziesz i wpieprzasz jakies naszpikowane chemią kawałki mięsa, które wczesniej byly trzymane w jakiś klatkach gdzie nie można bylo sie ruszyć. Czerwone mięso na przykład nie jest zdrowe, drób za
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: niestety jedzenie ogólnie jest beznadziejnej jakości w sprzedaży i to tyczy się nie tylko mięsa. Puki ktoś robi to dla siebie bez "nawracania" innych to dla mnie jest to jak najbardziej na plus. Nie lubię też nawracania wegetarian.
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: i świeże mleko, chociaż tu już też tak fajnie nie ma bo zanim weszliśmy do Unii nie było takich wyśrubowanych norm dotyczących bakterii w mleku, teraz trzeba lać chlor :|
  • Odpowiedz
@Rodriquez88:

Wyjaśnij to statystyce popełnianych przestępstw przez pryzmat koloru skóry. Oraz o poziomach inteligencji na podstawie koloru skóry.

emm, to był tylko przykład, nie sądzisz chyba, że udowodnienie, że murzyni są głupsi i bardziej agresywni jakoś uwiarygodni gównoargument o świni stworzonej do jedzenia przez Boga czy coś? 0o'

Ale i tak się mylisz bo statystyki o których mówisz trzeba umieć czytać; niższa inteligencja i częstsze przestępstwa to efekt głównie biedy i
  • Odpowiedz