Wpis z mikrobloga

Mirasy którzy mają już jakieś doświadczenie, co sądzicie o takim wózku? Co za a co przeciw waszym zdaniem?
Może zaproponujecie coś innego. Warunek: musi po złożeniu mieć możliwie mały stelaż (odpadają duże koła w starym stylu), bo będzie podróżował mi. Vw New Beetlem który bagaż ma mały...
http://www.coletto.pl/pl/produkty/wozki-wielofunkcyjne/95
Za:
- fajnie się prezentuje
- mały stelaż po złożeniu
- możliwość obrotu wokół własnej osi
Przeciw
- nie znam firmy
- ten obrót nie wiem czy się nie rozwali
#dzieci #ciaza #wyprawka #wozek
Wołam @Kid_A @katinka bo wiem, że macie dzieci i pewnie wózek :-)
  • 18
@WiewiurPL: Ma gwarancję i na ile?
Jak na dwa lata to bierz i nie martw się, czy się rozwali czy nie ;-)

Wady i zalety zależą od tego, jak najczęściej będziesz wózek użytkował, a więc tu nie ma jedynej obiektywnej prawdy. My mamy dwa - jeden ciężki, z pompowanymi kołami, "terenowy" do spacerów po lesie i błocie, a drugi lekki (8kg) kompaktowy, który jestem w stanie wyciągnąć sama jedną ręką z
@WiewiurPL: zobaczyłem tylko konstrukcję i od razu wiem, że będzie #!$%@?. To musi nabrać luzów. Poza tym b. mała gondola.
Sam ma emmaljunge smart duo kombi, kupiłem używkę, po 2 dzieciach, wygląda super, wszyscy myślą, że nowy. Mega wytrzymała konstrukcja, duża gondola.
B. popularny jest Jedo Fyn, wygląda ok.
@Stitch: nie jajeczko. S2 w sumie też bo u mnie parkuje, ale generalnie jest koleżki. Dlatego chciałem jajko na Twoją Honde mieniać albo na 954 ale widzisz inne zakupy będą do taboru.
@WiewiurPL: ma wszystko co powinien mieć dobry wózek, więc wydaje mi się, że będzie spoko :).

Ja mam baby design, by wymienić w niej dętki przednie, trzeba rozwalić część mocującą koło.. Firma przesyła nową ale pare dni bez wózka było ciężkie. Nie wiem jak jest to w tym wózku rozwiązane.
@WiewiurPL: opinia z neta:

Użytkuję go od listopada. Przednie koła się blokują, mechanizm obrotowy się sam zwalnia- wózek się obraca bez zdjęcia blokady. Są straszne luzy zarówno w zawieszeniu jak i mocowaniu gondoli oraz na całym stelażu. Wszystko trzeszczy, klekocze.

Jeśli Ci to nie przeszkadza, to okej, ja bym zwariowała ;). Ładny, wygląda na funkcjonalny. Pamiętaj, że z gondolą i tak będzie duży. Najlepiej przejedź się do sklepu i przymierz kilka
@WiewiurPL: poczytaj trochę o tych fotelikach np. na osiemgwiazdek.blogspot.de, tam fajnie jest to wyjaśnione.

A plusy wózka który pokazujesz to na pewno ustawiana wysokość rączki, obrotowa spacerówka. Mi by taki pasował.

@katinka: @Kid_A: @asema: @zona-szefa: kupiłem. Wybór padł na inny niż ten co podałem na górze. Faktycznie opcja obrotu fajna ale bałem się, że się rozwali nie sprawiała wrażenia solidnej. Kupiłem wózek firmy Nestor Camonde. Polski produkt. Sprawia wrażenie solidnego. Waga taka jak konkurencja, podwójne amortyzatory, no i mieści się do New Beetla. Opinie ma nie najgorsze więc myślę, że będę zadowolony. Do kompletu dołożyłem fotelik ale nie pamiętam