Wpis z mikrobloga

Tak jak sądziłem, idol gimbokuców zabłysnął chamstwem. Pani Ogórek miała dwadzieścia lat jak tam zagrała w serialu. Mam nadzieję, że media wyciągną jego aferę na Mazowieckiej i przypną ponownie łatkę pijaka. Skoro jemu tak łatwo przychodzi przypinać Ogórek łatkę "drogi na szczyt przez robienie ch.. i łaszenie się do polityków".

Kompletny burak. KORWINOM gratuluję szefa sztabu JKM.

#jkm #korwin #partiakorwin #bekazprawactwa #bekazprawakow #wipler #polityka
Pobierz MWittmann - Tak jak sądziłem, idol gimbokuców zabłysnął chamstwem. Pani Ogórek miała ...
źródło: comment_HJyLKoAgHNz93mBndsH4MHOppNiQv6rd.jpg
  • 103
Skoro to takie kłamstwa są to czemu Wipler nie skarży tych mediów?


@Big_Kahuna: Niech Pan zapyta zainteresowanego, skąd ja mam wiedzieć?
Mogę za to pospekulować:
1. Bo nie chce.
2. Bo nie musi.
3. Bo mu szkoda czasu/nerwów/zachodu.

Uważa Pan, że kłamstwa mediów głównego ścieku dopiero wtedy stają się kłamstwami, gdy ktoś je za to pozwie?
Równie dobrze można twierdzić, że np. wybicie komuś kilku zębów to nie pobicie, jeśli nie
@ihwar: Co innego (nie)chcieć dostać w zęby, co innego (nie)chcieć iść do sądu.
Na jakiej podstawie wywodzi Pan, że drugie "niechcenie" implikuje pierwsze "chcenie"?
Jakaś nowa logika?

@ihwar: O, albo jak pies sąsiada napaskudzi Panu na trawnik, a Pan nigdzie tego nie zgłosi, to znaczy,
1. że pies tam nie narąbał, albo
2. że Pan chciał, żeby tam narąbał?

Ja wiem, że to jest strona ze śmiesznymi obrazkami, ale w kwestii logiki to bądźmy poważni...
@MWittmann:

Zdajesz sobie sprawę, że takie same wypowiedzi znajdziesz na forach sympatyków różnych partii? Poczytaj sobie fora Antify, PO, PiSu, znajdą się kulturalni, jak i znajdą się chamy, za to ty jesteś strasznym głupcem, że wyrabiasz opinie na podstawie komentarzy na youtube.
@MWittmann: Ty nie rozumiesz od czego jest mirko, zrobiłbyś człowieku jakąś ankietkę o śliwce węgierce, właśnie, tego mi brakuje teraz w gorących, nie mogę dać minusa i sobie nasypać soli do dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°) no mireczki zróbcie coś z tym, a nie zajmujecie się tematami zastępczymi.
@Dare: hah, kisnę z tego filmiku, swoją droga nie wiem co jest niekulturalnego we wrzucaniu takich smaczków gdziekolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś wrzuca mordę na mirko to musi się liczyć że wyląduje w fap folderze albo dostanie parę niewybrednych komentarzy. Jeśli więc ktoś bierze udział w jakimś durnym serialu grając półgłówka albo słodką idiotkę, to potem jak nagle chce zostać prezydentem to ma pecha (