Wpis z mikrobloga

Tak jak sądziłem, idol gimbokuców zabłysnął chamstwem. Pani Ogórek miała dwadzieścia lat jak tam zagrała w serialu. Mam nadzieję, że media wyciągną jego aferę na Mazowieckiej i przypną ponownie łatkę pijaka. Skoro jemu tak łatwo przychodzi przypinać Ogórek łatkę "drogi na szczyt przez robienie ch.. i łaszenie się do polityków".

Kompletny burak. KORWINOM gratuluję szefa sztabu JKM.

#jkm #korwin #partiakorwin #bekazprawactwa #bekazprawakow #wipler #polityka
MWittmann - Tak jak sądziłem, idol gimbokuców zabłysnął chamstwem. Pani Ogórek miała ...

źródło: comment_HJyLKoAgHNz93mBndsH4MHOppNiQv6rd.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Askyn: a od kiedy pisanie książek przez krula to program polityczny? Wiesz w ogole co to jest program polityczny?

jedyne co Wipler i KORWiN ma, to postulaty. Programu partii przez 20 lat napisać się nie udało. Przede wszystkim nie ma żadnych wyliczeń i metod realizacji postulatów. Ale tego to nie będzie nigdy z oczywistych względów.
  • Odpowiedz
Film zrobił jakiś gimb. Wipler stara się być na czasie i ogląda youtuba.


@Sojerr: A może po prostu od pewnego czasu robi wszystko aby przypodobać się gimnazjalistom lajkującym jego posty i udostępniającym to dalej?
  • Odpowiedz
Czy kłamstwa TVN uprawniają Wiplera do dalszej tabloidyzacji polityki?


@wolodia: A czy ja się wypowiedziałem o stylu polityki i polityków w III RP?
Napisałem tylko, że jest zasadnicza różnica w publikowaniu prawdy (nawet, jeśli nie robi się tego jak gentleman), a fabrykowaniu "Faktów" i powielaniu kłamstw.
  • Odpowiedz
@Sojerr: Druga kwestia jest taka - co z duchem merytorycznej dysputy o stanie państwa? Ile procent gimnazjalistów ma wystarczającą wiedzę, oczytanie i znajomość realnego życia (ciężko o to na utrzymaniu rodziców) aby być właściwym partnerem do tej dyskusji? I nie, oglądanie "Tak czy Nie" i czytanie blogów nie sprawia automatycznie, że ma się odpowiednią wiedzę do formułowania sensownych poglądów w takich sprawach.
Niestety, ale młodzież w takim wieku ma tendencję
  • Odpowiedz
a w sprawie Wiplera w czym sklamali? Podał ich do sądu? Siedzi teraz cicho jak myszka

A wcześniej:

Mimo wszystko lepiej przez serial niż przez izbę wytrzeźwień


@Big_Kahuna: Podawali, że był na izbie. Telewizja Republika pojechała pod izbę, a tam pracownicy mieli stwierdzić, że nigdy p. Wiplera na żywo
  • Odpowiedz
@alosha: Póki co tamta sprawa się nie rozstrzygnęła. Wipler zdaje się nie pozwał TVN do sądu, choć powinien jeśli Ci rozpowszechniali kłamstwa.
A co do meritum: sprawy są różne, ale efekt jest ten sam - dalsze obniżanie poziomu debaty publicznej. A że robi to osoba nawołująca do metaforyczności i skupienia się na stanie państwa, to jest to fatalna hipokryzja.
Wipler atakuje ad personam wyciągając scenę z serialu TVP niskich lotów,
  • Odpowiedz
@Sojerr:
"Pojęcie konieczności dziejowej otwiera niekiedy drogę do groźnego absurdu. Ciągle czai się między ludźmi pokusa ostatecznego uporządkowania świata wynikła z przekonania, że dotychczasowa historia była właściwie omyłką. Niewiele krajów potrafiło się zabezpieczyć przed przywódcami nie żywiącymi wątpliwości, że prawidłowa historia zacznie się dopiero od nich."
Paweł Jasienica, "Rozważania o wojnie domowej"
Teraz to sobie zestaw z politykami KNP/KORWiN, ich oceną 25 lat III RP i "zdolnością" do kompromisów.
  • Odpowiedz