Wpis z mikrobloga

Tak jak sądziłem, idol gimbokuców zabłysnął chamstwem. Pani Ogórek miała dwadzieścia lat jak tam zagrała w serialu. Mam nadzieję, że media wyciągną jego aferę na Mazowieckiej i przypną ponownie łatkę pijaka. Skoro jemu tak łatwo przychodzi przypinać Ogórek łatkę "drogi na szczyt przez robienie ch.. i łaszenie się do polityków".

Kompletny burak. KORWINOM gratuluję szefa sztabu JKM.

#jkm #korwin #partiakorwin #bekazprawactwa #bekazprawakow #wipler #polityka
Pobierz MWittmann - Tak jak sądziłem, idol gimbokuców zabłysnął chamstwem. Pani Ogórek miała ...
źródło: comment_HJyLKoAgHNz93mBndsH4MHOppNiQv6rd.jpg
  • 103
@MWittmann: Jakbyś wiedział to w latach 90', żeby kobieta gdziekolwiek się dostała, musiała zrobić dobrze chłopakom z Pruszkowa ;) Obstawiam, że Pani Ogórek w tym okresie nie raz robiła dobrze tylko po to aby pokazać się na ekranie.
Polecam książkę Masy (wiem, że to gówno a nie literatura), która dobrze obrazuje jak wyglądały lata 90'...
@MWittmann: #obrazajapszemka
Tyle razy rycerze Korwina używali koronnego argumentu "to co powiedział JKM to temat zastępczy podchwytywany przez media, my chcemy merytorycznej dyskusji o Polsce, my chcemy rozmawiać o podatkach i wolności gospodarczej, nie o piciu wina z gwinta", a sami sięgają po argumentację ad personam i to jeszcze najniższych lotów.
Gdybym mógł, to dałbym Ci drugi plus za odwagę :P Widać niektórych fanatyków zabolało...

@alosha: Czy kłamstwa TVN uprawniają
Skoro jemu tak łatwo przychodzi przypinać Ogórek łatkę "drogi na szczyt przez robienie ch.. i łaszenie się do polityków".


@MWittmann: tobie jak widzę bardzo łatwo idzie przypinanie łatek :)

po 1: Wipler nigdzie nie wspomina o robieniu ch.., nie wspomina też o łaszeniu się do polityków. Używa stwierdzenia "jedno wcielenie temu" co jest chyba najdelikatniejszą sugestią TEGO, co każdy myśli sobie prywatnie (notabene ty też).

po 2: Film zrobił jakiś gimb.
@Big_Kahuna: Też mnie dziwi brak głośnego pozwu Wiplera ws. pomówień policji i dziennikarzy jeśli chodzi o sprawę na Mazowieckiej.

@Sojerr:

po 1: Tak, przypadek, że atakuje się Panią Ogórek przez wstawienie filmu z kretyńskim podtekstem, który wiadomo co sugeruje :). Nie obchodzi mnie czy to gimb wstawiał.

Samo przeklejanie linku z filmem, z takim tytułem jest niesmaczne. Wejdź sobie w komentarze pod postem, to zobaczysz, że moje zdanie podziela niejedna