Wpis z mikrobloga

No elo.
Dzisiaj kilka meczyków jest (w tym Fnatic vs VP radziłbym obstawiać na trade.ninja bo procenty to poezja).

Fnatic vs VP
:) Mecz ciężki do przewidzenia, z jednej strony TOP1 team jakim jest Fnatic, z drugiej strony VP które jest nieprzewidywalne niczym uśpiona bomba jądrowa w środku miasta. Z jednej strony bet na Fnatic wydaję się być niezłym pomysłem, z drugiej strony, nie wiadomo czy dzisiaj nie jest dzień w którym VP może się przebudzić, jako że ryzyko > potencjalna wygrana - skip dla mnie.

NiP vs Envy
Envy, bo tak. 240.

Gplay vs Publicir
Ostatnio Publicir odesłało w kwalifikacjach do kwalifikacji mój typ w cholerę, prawda jest taka że Gplay powinien wziąć to miekkim D, aczkolwiek jeżeli Gplay będzie mieć więcej % niż 75 - skipujcie, ja zostawię 120 żeby dostać te 40-50 value z Gplay.

Planetkey Dynamics vs Awake
Aż musiałem sprawdzić co to za team Awake. Jest to (przynajmniej tak mi się wydaję) pug stworzony z ludzi grających w lidze ESEA Intermediate, przeciwko kilku z nim grałem, subtle i toxin to ludzie którzy grają na poziomie supreme/global, reszta to jakieś boby których wzięli chyba tylko po to żeby zapełnić slota. Ogólnie bet wydaje się być oczywisty, Planetkey Dynamics powinno wziąć to ugrywając 16-10, no chyba że stwierdzą że chcą sprzedać ten mecz, (w końcu raz że Niemcy, dwa że asmo to luj który ma w dupie to, że ludzie stawiają na ten mecz i sam rzuci skinami dla swoich znajomych żeby obstawili na Awake, ogólnie mimo tego że niby jest to easy win ja skip, bo niektórzy ludzie grający w teamie A to luje.

NIE ZAPOMNIJ OBSERWOWAĆ NAJLEPSZEGO LEWACKIEGO HASHA NA WYPOKU - #lewackiebety ( )

  • 26
NiP wczoraj grało na styk z EnVy, a biorąc pod uwagę, że ci drudzy grali chyba 6 godzin bez przerwy i do późna to zaryzykowałem i postawiłem jakieś drobne na Szwedów, bo w sumie tylko drobne mam ;/.
mam takie pytanko, czemu na csgolounge znikają mi moje bety w zakładce "my bets"? chciałem postawić na nV a tutaj co chwile znika mi postawiony bet i przedmioty wracają
@znudzonylewak: Na all in na Envy trochę nie mam jaj, Happy kiepsko strzela ostatnio. Deplan będzie grał za Mikelele? Co Cię podkusiło na taki wysoki bet na nich?
Na Awake przed chiwlą musiał jakiś ogromny bet pójść, bo się nagle zrobiło im 31% Skip, bo śmierdzi kupą. Gplay 70% już jest, ale chyba zabetuję tutaj 50% moich lowskinów w returnach. Ładować drugie 50% na envy?