Wpis z mikrobloga

Mirki kto mi wytłumaczy logikę matki: mamy wyremontowaną kuchnię jakieś 2mc już minęło jako ,że nowa to mama zażyczyła sobie zmywarkę użyliśmy jej ze dwa razy ,a dlaczego? Bo twierdzi ,że sobie w ręku umyje talerze ,a jak będzie jakaś impreza i więcej gości to wtedy zmywarką będzie myła. Ja twardo stawiam na swoim ,że to się zbiera cały tydzień i potem włącza i każdy swój talerz brudny wkładam do zmywarki za jakiś czas zaglądam ,a jego tam nie ma bo matka wyjmuje i zmywa hehehe

#logikarozowychpaskow #kuchnia #heheszki
  • 7
@yneb: Raz na tydzień? Ja w facetem średnio raz na dzień-dwa odpalamy zmywarke. Inna kwestia, że mamy jedną z tych mniejszych, ale to i tak nie wyszedlby taki odstęp czasowy. A Twoja mama chyba lubi wyrzucać pieniądze w bloto...
@gaska: nie no zmywarka jest spora talerzy to tam weszłoby ze 20 śmiało kubki ze 8, ale kobicie wytłumacz ,że to nie ma być tak wygodne tylko tak tanie
@yneb: moze czuje sie niepotrzebna? Podobno z moja babcia świętej pamięci było - wszyscy chcieli jej ulżyć, obiady robili, pomagali w mieszkaniu etc (nie była jakaś niedołężna czy coś) - i stwierdziła, że już nie ma po co żyć... i umarła miesiąc potem, podobno "ze starości"...