Wpis z mikrobloga

brak mi słów na ciebie. Weź to powiedz komuś mądremu to ci w moim imieniu strzeli z liścia.

@happyt: Do tego hipochondria co jakiś czas (właśnie teraz) przypomina mi o sobie i daje znać, że nie wiadomo ile jeszcze pożyję. Aktualnie to mój drugi problem który mam nadzieję niedługo się wyjaśni. Wiem co mówi statystyka, ale temu nie przemówisz.
też trochę przymulałem gdy miałem okazję. Ale wiesz co? kładę na to #!$%@?


@Herm1t: W sensie nie przejmujesz się błędami w przeszłości? Ale coś się zmieniło w Twoim życiu?
Na początek stwierdziłbym, że nie ma "najlepszego czasu" od nas zależy co, kiedy zrobimy. Zamiast rozpaczać zacznij dziś. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@eiden7: Mam nadzieję że za parę lat będę mógł powiedzieć, że wyciągnąłem jakieś wnioski przegranych lat studenckich.
@Bunch: Ale przez moje błędy jestem niedorozwinięty społecznie. Póki się lepiej nie ogarnę, raczej mam marne szanse na poczucie pewności siebie, które pomogłoby mi coś osiągnąć w życiu.
@splasz: Według mnie nie istnieją lata przegrane czy stracone po prostu były takie bo były. Jestem rok w plecy odnośnie szkoły ze względu na wyjazd do Szkocji z moją ex, rok życia po śmierci ojca też poszedł w plecy, ale cały ten czas był to by się uczyć nauki zwanej życiem.
Dzisiaj już wiesz co chcesz zmienić, a wiele osób nadal tego nie wie. Sam fakt, że wiesz jak nie chcesz
@splasz: 21 lvl here. Powiem Ci tyle, za bardzo przeżywasz. Pójdziesz do pracy(a jak korpo to w ogóle) i się tak rozkręcisz, że jeszcze będziesz tym rzygał. Sam jeszcze jak kończyłem szkołę 2 lata temu to byłem stuleją, która nie potrafiła podejść do dziewczyny i spędzałem godziny przed komputerem, a dzisiaj paradoksalnie mam ksywę "playboy" w pracy i nie piszę tego żeby się pochwalić, a jak można zmienić się w rok
@splasz: stary. Ja zato zrealizowalem wszystkie.wazniejsze marzenia. A wszystko jeblo. I powiedz.kto tu powienien miec wieksza motywacje do zycia? Przed toba wszystko. A wszystki zamna i ja juz.niemam marzeń :)
Dzisiaj już wiesz co chcesz zmienić, a wiele osób nadal tego nie wie. Sam fakt, że wiesz jak nie chcesz by wyglądało Twoje życie sprawia iż masz szansę na dobry start, nowy start, coś za co będą Cię inni podziwiać, bo za każdym razem jak będziesz wymiękał w postanowieniu to przypomnisz sobie ten 'zmarnowany' czas i motywacja wróci.

@eiden7: @Xatoos: Dzięki, to ważne dla mnie słowa, zwłaszcza to co wyżej.