Wpis z mikrobloga

442 498 - 215 = 442 283

TLDR: #200km wypad #rowerowykrakow z @cree na #slask po gminy (6 nowych/344 ogółem) do #zaliczgmine.

Start wczoraj o 7 rano, trochę chłodno, ale bez przesady. Wyszło słońce zrobiło się przyjemnie. Pierwsza guma jeszcze w granicach #krakow, druga bodaj w Wolbromiu, gdzie dopadliśmy rowerowy i mieli dosłownie jedną oponę szosową i żadnej dętki... Opony Hutchinsona do szmelc. Straciliśmy na to trochę czasu, a miałem go wczoraj wyliczony co do godziny.

Potem zamki w Smoleniu, Ogrodzieńcu, Siewierzu i Bytomiu.

Niestety tylko tyle, bo plany na wieczór były i brakło czasu. I tak zrobiłem kilka życiówek na ostatnich 30km do Krk mimo ~200km w nogach. Żarcie z McD w Jaworznie dało radę. Raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

Na koniec małe #coolstory:
Śpieszę się wczoraj bardzo, bo umówiony byłem wieczorem, a zatrzymała mnie policja. Podchodzi, przedstawia się, ogląda rower i pyta:

- A dzwoneczek gdzie?

- W Nibylandii.

Roześmiał się i kazał mi jechać. Najwyraźniej pamiętał coś z Piotrusia Pana.

#szosa #rower #metaxynarowerze #rowerowyrownik
metaxy - 442 498 - 215 = 442 283

TLDR: #200km wypad #rowerowykrakow z @cree na #sl...

źródło: comment_IcefW6Su9Ao8XCGSi4e6JOuU3wB9Ayrb.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@metaxy: Tylko Mysłowice są na Śląsku reszta ma tyle wspólnego że jest blisko. woj śląskie to tak w gwoli ścisłości : Śląsk, Małopolska i jakieś ziemie Świętokrzyskie.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Wczoraj nieopatrznie powiedziałem, że powietrze na Śląsku jest paskudne to zostałem objechany. W Krk też jest paskudne i jakoś nie biorę do siebie, że ktoś tak mówi.
  • Odpowiedz