Wpis z mikrobloga

Co ten #moraine ćpie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Teoria wielkiego wybuchu od zawsze wydawała mi się mało prawdopodobna. Jednak nawet ludzie religijni dali się otumanić i dostosowali ją do swoich wierzeń. Dziś śmiało mówi się, że wielkiego wybuchu mogło nigdy nie być. Wszechświat natomiast być może istnieje od zawsze http://goo.gl/YFgO35 Teoria wiecznie istniejącego wszechświata oznaczałaby, że bardzo rozwinięta cywilizacja mogłaby żyć wiecznie. Jest jeszcze inna teoria, dość nowa która nadal jest traktowana po macoszemu. Ona najbardziej jednak mnie przekonuje, być może dlatego, że jest ona w stanie wytłumaczyć wszystko co dzieje się we wszechświecie. Teoria ta głosi, że wszechświat jest jedną wielką komputerową symulacją. To by wyjaśniało czym są czarne dziury. Według tej teorii są to po prostu programy kasujące. Coś jak nasz kosz w komputerze do którego wrzucamy niepotrzebne rzeczy, następnie klikamy delete.


#heheszki #filozofia #libertarianizm #nieprzyjacieleniewoli #wszechswiat #kosmos #narkotykizawszespoko #galaktycznygimbus
Woojt92 - Co ten #moraine ćpie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER


Teoria wielkiego wybuchu od...

źródło: comment_z6J73wykP6qHH2DBYM3fb6dajfs3wFkM.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Woojt92: Super teoria. Tłumaczy wszystko, pasuje do wszystkiego, ale niestety z nauką nie ma ona nic wspólnego. To nawet nie jest teoria. A autor jeszcze porównuje to z naukową teorią wielkiego wybuchu. Jeśli kogoś naprawdę to przekonuje, to współczuję.
I bardzo mnie ciekawi, dlaczego autor uważa teorię wielkiego wybuchu za mało prawdopodobną.
  • Odpowiedz
@Woojt92: Wszechświat jest fraktalem. Z naszego wszechświata powstanie nowy, potem kolejny i kolejny. Na tym polega nieskończoność. Innymi słowy: jakiś nazwijmy to Bóg stworzył ośrodek w którym w wyniku jego ewolucji powstała świadomość. Ta świadomość w pewnym momencie istnienia była na tyle dojrzała, że swoją mocą stwórczą stworzyła własny wszechświat. W tym nowym wszechświecie powstał kolejny Bóg który założył własny ośrodek. I tak w nieskończoność. Polecam psychodeliki jeżeli chodzi o tego
  • Odpowiedz