Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: Wierzę. Niestety najczęściej Ci, którzy opuścili granicę naszego kraju. Fachowcy z umiejętnościami technicznymi, wiedzą i doświadczeniem, powinni być tak opłacani, żeby opłacało się im tu zostać. Niestety dla wielu pracodawców liczy się maksymalizacja zysków w chwili obecnej. Potem okazuje się, że zwalnia się po parę osób z załogi niemalże na raz. Wtedy dopiero się budzą z dłonią w nocniku
@krnabrny_brodacz: Nic nie poradzisz, w kraju człowieka mają za nic. Wielokrotnie widziałem jak firmy bankrutowały po pozwolili odejść najlepszemu spawaczowi a potem zdziwko, że dziesięciu nie czeka pod bramą na to miejsce z takimi samymi umiejętnościami.

I zachodnie firmy łowią takich doświadczonych ludzi, którzy natychmiast zaczynają przynosić zyski a nie po np. 5ciu latach.
@krnabrny_brodacz: ciekawostką niech będzie fakt, że ostatnia firma polsko-czeska w jakiej byłem zatrudniony w PL rozwiązanie umowy przysłała mi pod koniec grudnia, podczas gdy ja od 10 czerwca już pracowałem na wyspach.
Do końca mieli nadzieję że coś mi sie nie uda i wrócę.
niczym nie zachwycają tak jak denon czy pioneer


@preditio: Jak dla mnie trochę nietrafione. Pioneer już dawno przestał robić ciekawe słuchawki a Denon większości swoich najlepszych modeli nie zaprojektował bo zrobił to Foster a Denon tylko logo dał.

Znalazłbym kilkanaście firm które zdecydowanie lepiej stoją z tym co mają w ofercie. Oczywiście popieram że Beatsy to syf.