Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cruisa: Jest dobrym, jeśli nie dostarczasz wystarczająco białka. Nie martw się, efektu jak u kulturystek nie będzie, to nie tak że jednego dnia przesadzisz z białkiem i budzisz się wykoksowana:)
  • Odpowiedz
@cruisa: ja tam się specjalnie nie znam, ale to czy uda Ci sie osiagnac taki konkretnie efekt jest zalezne od Twoich predyspozycji, w sensie Twojego ciała i organizmu. To nie fryzjer, że idziesz pokazujesz zdjęcie mówisz "chce tak" i fryzjerka tak Ci robi
  • Odpowiedz
@cruisa: Koleżanko, białko to tylko uzupełnienie diety. Dieta to podstawa, i jeżeli masz niedobór białka w tej diecie, to stosuje się odżywkę białkową.
Nie grozi Ci wygląd kulturysty, bo to lata pracy. Nie miesiące i samo białko nic nie pomoże. Proponuję forum sfd/kfd od podstaw, zagłębić się w temat.
To tak jakbyś się pytała czy zjedzenie p----i z kurczaka „grozi" wyglądaniem jak kulturysta.
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: z tego zdaję sobie sprawę, że na pewno nie uda mi się osiągnąć takiego efektu jak u niej. Zależy mi na tym, aby one były tak ujędrnione a nie takie, że klepnąć a one falują :)
  • Odpowiedz
@cruisa: To musisz sobie zadać pytanie jaki odsetek tłuszczu Ciebie zadowala. Oczywiście wszelkie wykroki i przysiady to Twoi nowi przyjaciele.
  • Odpowiedz
@cruisa:
Rób sobie 2 porcje dziennie między posiłkami. Chyba, że śniadanie jesz bardzo późno to możesz 3 zaraz po obudzeniu. Nic się nie martw - nie da się przypadkiem wyhodować za dużo mięśni - jeśli masz lustro to raczej się zorientujesz kiedy będziesz gotowa.

Ja jutro próbuję drążek po raz pierwszy od kilku miesięcy po kontuzji pleców. Aż się boję ;]
  • Odpowiedz
@cruisa: szejk białkowy z biologicznego punktu widzenia jest praktycznie tym samym co np pierś z kurczaka, czyli zwyczajnym białkiem. Zalecane jest po treningu spożycie białka, aby odbudować mięsień, a także cukrów prostych aby glukoza wspomogła trzustkę itp.

A teraz po ludzku: od szejka po treningu nie będziesz wyglądać jak kulturystki lol
  • Odpowiedz