Wpis z mikrobloga

Dobra popsuje wam humor bo widze ostry hype idzie.
1) To ze w tle zapowiedzi jest jakas tam postac nie musi oznaczac ze ona bedzie "Soon TM" a tylko tyle ze bedzie, Valve zawsze dawalo taki ukryty smaczek/hint na nastepnego herosa.
2) to ze chinski nowy rok bla bla source 2 bla bla event bla bla tez nic nie musi oznaczac bo valve juz zmienialo plany jak np to ze do TI4 wydadza wszystkich herosow z dota 1
3) szok na cene arcany - kosztuje tyle co cala reszta ostatnich arcan , nic nowego.
#dota2
  • 9
szok na cene arcany


@Zorak: Nie mówiłem, że szokuje mnie cena konkretnej Arcany, tylko wszystkich :PPP

2) to ze chinski nowy rok


Nah wątpię by im się chciało zrobić nowy tryb gry na stary silnik

1)

Może będzie może nie będzie, fakt faktem rok temu przy bloom wyszły dwie postacie i prawdopodobieństwo kolejnej postaci za tydzień jest wysoce prawdopodobne( ale nie 100%). Zostały tylko Arc Warden i Pit Lord, z czego
@Norbiss: Ale nie ma żadnej informacji na temat nowego trybu gry (Oprócz wspomnienia o nim przy arcanie), a z tego co było w trailerze można wywnioskować, że będzie inny niż zeszłego roku.
Po za tym:
New Bloom sets and treasures will begin appearing on the Dota store late next week, with even more becoming available the following week! Be sure to check the store often to see what new creations have
Ej po prostu z Valve jest tak ze moze byc a moze nie byc :P
Ja osobiscie sie nie nastawiam na nic ponad to co dzis pokazali.