Wpis z mikrobloga

@Elek93: nie mam sie czym chwalic, ale dzis truskawke od P1, ostatnio bylem w biedronce i zobaczylem, ze sprzedaja liquidy to wzialem, zeby zobaczyc co to warte xD
szczerze mowiac, myslalem, ze bedzie gorsza, a nawet daje rade
  • Odpowiedz
@brohu: miałem sporo smaków które smakują jak kau gdy mieszam je pojedynczo tak więc i Kiwi i śliwka były paskudne, po zmieszaniu (10% Kiwi, 10% śliwka, 70%vg, 30%pg) nawet jako tako smakuje. Nie jest to najlepszy soczek jaki kiedykolwiek zmieszalem ale daje radę.
  • Odpowiedz
@Elek93: ja tam próbuję coś mieszać samemu, ale przeważnie gunwo wychodzi. Gdzieś od dwóch tygodni palę malinę od smooke.pl i jeszcze mi się nie znudziła :D @kondek:
  • Odpowiedz
@kondek: Virginia od twojliquid.pl jest dobra, ale nie ma jej na razie w sprzedaży :<
Zapytaj na stronie albo zadzwoń do gościa czy będzie miał. Jest to bardzo dobry tytoniowy liquid.
  • Odpowiedz
@kondek: Patrząc na stosunek cena/jakość warto rozejrzeć się wśród nowych linii ebulla. Za 10-12zł dostaniesz całkiem dobre liquidy. Mówię tu o Jazzach, FruQuidach i nowych Balticach. Miałem okazję używać również liquidów Hangsena. Też są całkiem w porządku. Liqueeny są dobre ale drogie. P1 odradzam ze względu na mało wyrazisty smak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Z Ebulli Blackline jest raczej średni także szukaj tych co podałem
  • Odpowiedz
@Elek93: Macie tam duże community vaperów, czy porównywalne do tego w Polsce? Wiesz może jaki drip tip pasuje do tego mephisto, bo dość ciasną ma dziurę? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GaHee: moje wszystkie drip tipy pasują pod mephisto v2, może masz lewego klona? Jest tutaj sporo vaperow, może nie w jednym miejscu ale jak jest okazja to większość ma ochotę ruszyć dupe i pojechać na spotkanie
  • Odpowiedz