Wpis z mikrobloga

@Qintall: dużo, wyleciało Ci ze skrzynki? myślę, że może być warty nawet 200euro, bo cena tych zwykłych spadnie jak będzie je można tradeować.
  • Odpowiedz
@ihaha: wyleciało mi własnie to i skrzydła dla Qopy, skrzydła zwykle. Kupiłem samo compendium i z pierwszej skrzynki poleciało nawet nie liczyłem na nic chciałem mieć po prostu compendium a tu proszę :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Qintall: zobacz sobie wykres na markecie po ile byly ostatnio sprzedawane i masz cene. W docie #!$%@? z 1000 roznych itemow ktorych cena sie zmienia.
  • Odpowiedz
@Zorak: masz 100% racje normalnie bym tak zrobił ale ten item wejdzie do marketu dopiero 28 lutego wiec nie jestem w stanie sprawdzić ile teraz jest czy był wart, dlatego przyszedłem z pytaniem tutaj. Po innych itemach ciężko patrzeć bo rynek steam to wielka nie wiadoma a item itemowi nie równy wiec ciężko stwierdzić jak się zachowa, dostałem parę odpowiedzi które pokazały czego mogę się spodziewać a ostateczną odpowiedz dostane
  • Odpowiedz
  • 1
@Qintall: ciezko sie na wykopie pytac o ceny bo tutaj daja 1000 plusow za item warty 0,05€ xD.
Poczekaj do lutego bo poki inni nie wystawia swojego egzemplarza to ciezko realnie ocenic.
Czesc rzeczy po czasie zyskuje, np podczas ti3 bron dla vengi chodzila po 1-2€, po roku sprzedalem za 10€ a aktualnie chodzi kolo 8€.
  • Odpowiedz