Wpis z mikrobloga

1.'O #!$%@?, autobus'.
2. Przebiegam przez ulice pomiedzy samochodami na czerwonym.
3. No super, paly - bedzie przypal.
4. 'No elo factoryoffaith, gdzie sie pani spieszy?'
5. Slodkie_oczka.png 'Na ten autobus.'
6. Policjant macha kierowcy zeby sie zatrzymal, dziekuje mu ze mnie wpuscil i zyczy mi milego i bezpiecznego dnia.
12. TUZIN PROFITOW!!!!!1!!11!!!

#policja #ocieplaniewizerunkupolicji #coolstory #truestory #gliwice (odpuscili juz z lapankami, czy mam szczescie?)
  • 44
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: masz kref na renkach!! wlasnie dzwoniom do mnie rodzice ginbazjalistow ktorzy przebiegaja przez ulice na czerwonym, po przeczytaniu Twego fpisu i 15% sie to nie udaje! masz Ty rozum i godnosc czlowieka? :))
  • Odpowiedz
@kosmiczny_maupiak: nieprawda, wystarczy nie zachowywać się przy kontroli jak #!$%@? burak, być grzecznym, miłym i spróbować się dogadać i można tym sposobem góry z policją przenosić.

Oczywiście chodzi o przypadki gdy szkodliwość czynu jest niska. Tym razem akurat #!$%@?łbym @factoryoffaith najwyższy mandat żeby się nauczyła, bo chyba sobie nawet nie zdaje sprawy jak zajebiste zagrożenie na drodze spowodowała. Mówię to jako praktykujący kierowca, który nie raz i nie dwa
  • Odpowiedz
@Groteskowy:

nieprawda, wystarczy nie zachowywać się przy kontroli jak #!$%@? burak, być grzecznym, miłym i spróbować się dogadać i można tym sposobem góry z policją przenosić.


Gówno prawda - zależy na kogo trafisz. Jak masz pecha i zgarnie cię partol złożony z nawet bardzo kulturalnych panów z poczuciem misji dziejowej, albo po prostu zwykłych służbistów to choćbyś nie wiem jak grzecznie się zachowywał od mandatu nie uciekniesz.
Kumpel miał taką
  • Odpowiedz
1.'O #!$%@?, autobus'.

2. Przebiegam przez ulice pomiedzy samochodami na czerwonym.

3. No super, paly - bedzie przypal.

4. 'No elo factoryoffaith, gdzie sie pani spieszy?'

5. Slodkie_oczka.png 'Na ten autobus.'

6. Policjant macha kierowcy zeby sie zatrzymal, dziekuje mu ze mnie wpuscil i zyczy mi milego i bezpiecznego dnia.
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: i gdzie tu równości wobec płci? ja kiedyś przebiegłem koło poczty na PKP wraz z kobietą a ci mnie tylko trafili w nieoznakowanym i wlepili mój pierwszy mandat na kwotę 50 cebulionów.

  • Odpowiedz
@factoryoffaith: tez kiedyś się spieszyłem tylko nie na autobus a na tramwaj który miał przystanek po drugiej stronie. Wbiegłem na czerwonym i tak się złożyło ze nie dobiegłem do końca. #!$%@?ął mnie rozpędzony samochód. Skończyło się poważna operacja nogi i ręki metale śruby i przygwożodzenie do łóżka na kilka długich miesięcy. Teraz żebym nie wiadomo jak się spieszył i żeby to był ostatni autobus gdzieś tam to czekam na światłach
  • Odpowiedz
@spaghetto: raczej nie chwalę się niczym w tym wpisie - skupiłam się na opisaniu reakcji policjantów. Wiem, że nie ma się czym chwalić. Zazwyczaj aż za bardzo dbam o bezpieczeństwo, ale nie zamierzam się tłumaczyć. No ale rozumiem Twój punkt widzenia i dzięki za przestrogę :}
  • Odpowiedz
@RexxarHell: No ale dobrze, że leją dresiarzy. Którzy potem znów na nich narzekają. Ja tam się ciesze z racji tego, że margines społeczny dostaje pałą po łbie
  • Odpowiedz