Wpis z mikrobloga

@JurandZBogdanca: obecnie: lpp, rafako, colian, action, lentex, a reszta w gotówce.

Tak na marginesie, to nie wiem jak długo jesteś na giełdzie, ale radzę Ci zostawić wszystko co jest notowane na new connect, bo tam to prędzej czy później umoczysz się tak, że odrobić tego już nie odrobisz.
  • Odpowiedz
@Traderrr: Wiem, wiem ;) Ale nie wyściubiam nosy poza spółki produkujące gry, które znam i obserwuje i na razie jest dobrze. Teraz przesiadam się na GPW. Raz kupiłem jeszcze Uboat i sprzedałem z zyskiem ale to jeszcze ostatnimi aferami. Oczywiście kilka razy nadziałem się na newconnect ale na razie ogólnie na plusie
  • Odpowiedz
@JurandZBogdanca: Jesli jestes tam 4lata i to z zyskiem, to szczerze gratuluje. Ja jednak swojego zdania na temat unikania tego miejsca nie zmienie :d
Napisales, ze przesiadasz sie na gpw, czyli zakupiles juz cos stamtad czy tez zbierasz sie na razie do takiego zakupu?
  • Odpowiedz
@piti54: A co mam powiedziec? Stane sobie z boku i poczekam az sie ta bessa w moim przekonaniu skonczy. W koncu (jeszcze) nie jestem ta jedna na tysiac osob, ktora zyja z gieldy, wiec bez niej moge sobie spokojnie zyc. Tak wlasciwie, to wolalbym teraz nadejscie jakiejs srogiej bessy niz to co sie dzieje na gpw od dobrych kilkunastu miesiecy.
  • Odpowiedz
@JurandZBogdanca: Foreveren, CIG, widzę że naprawdę kochasz ryzyko:P Pamiętam, że przed ostatnia premierą Foreveren rzuciłem okiem na tę ich grę z Misiem Uszatkiem, ale jak to zobaczyłem to uciekłem w podskokach ze strachu, że naprawdę ktoś robi takie rzeczy i próbuje brać za to pieniądze o_O
Jak się okazało przegapiłem tym samym niezłą krótkoterminową spekulację, ale cóż. Polityka CIGa to też jest jakaś masakra.
@Traderrr: Moim zdaniem nie
  • Odpowiedz
@JurandZBogdanca: Od pazdziernika głównie firmy z branży chemicznej, ktorym moim zdaniem pomaga tania ropa. Producenci gier imho sa juz zbyt wysoko notowani i jest to dla mnie zbyt duze ryzyko.
@Traderrr: Niestey NC spory czas temu stał się śmietnikiem dla roznych funduszy private equity ktore pozbywały się tam swoich nieudanych inwestycji ale zdrowych firm tez jest tam kilka, ktore potrafiły dac zarobic. Od siebie podałbym laboprint. Akcje sprzedałem
  • Odpowiedz
@Traderrr: No CIG jest na GPW i jego kupiłem, a teraz szukam innych spółek
@Netrunner: W ciągu ostatnich dwóch miesięcy rosły wszystkie spółki z branży gier, niektóre słusznie inne nie no ale zarobić można było. Nie ważne co produkują, ważne jak się sprzedaje. Na spółkach growych liczy się przede wszystkim informacja (choćby o wejściu na steam). Jak Miś Uszatek dostanie się na steam to to może być nawet
  • Odpowiedz
@Netrunner: No jest w tym trochę ryzyka. Żeby więcej coś powiedzieć to czekam na raport,który będzie za ok miesiąc, w którym mam nadzieje zobaczyć wyniki sprzedaży Lords of Fallen. Nie wiem czy prezes zmądrzał i nie rzuca prognozami na lewo i prawo, czy wyniki są kiepskie, ale mam nadzieję że raport będzie ok. I chcę zobaczyć jak te ponad 100 mln przychodów ogłoszone w raporcie bieżącym na początku stycznia mają
  • Odpowiedz