Wpis z mikrobloga

Oto jak wygląda 529 nabojów 9x19 Parabellum leżących pod #glock'iem 19. Najnowsze 500 sztuk udało mi się kupić po 75 groszy w Colt Wrocław.

Dla mnie strzelectwo to raczej sport niż surwiwal, ale nieodmiennie dziwią mnie ludzie, którzy myśląc o preppingu robią zapasy z tysięcy siekier zamiast kupić widoczny tu zestaw, zamykający się w kwocie 2200 zł.

Jakość zdjęcia pozostawia trochę do życzenia, ale nie stać mnie i na elektronikę, i na broń :)

#bron #gunboners #projektdedal #survival #prepping
WolnoscRownoscBraterstwo - Oto jak wygląda 529 nabojów 9x19 Parabellum leżących pod #...

źródło: comment_dawJsUlFiJSaEBGreofuKvJKcx3GsUl5.jpg

Pobierz
  • 56
@nico112: nie interesuje się tematem wiec nie znam żadnych, tylko mnie dziwi że kupa zachodu z pozwoleniami itd a w końcu i tak nic nie wolno
na filmach widziałem że w USA sobie tak strzelają :D
@WolnoscRownoscBraterstwo:
No broń palna się nie wątpliwie przydaje, ale wydaję mi się że prepipngu chodzi nie tylko o obronę, ale też o przetrwanie. Myślę, że twoim pistoletem nie zetniesz drzewa, a poza tym takie siekiery czy inny sprzęt może może być wartościowy w handlu wymiennym.
Nie wspominając o tym, że siekierę kupi się w każdym większym markecie, co trudno powiedzieć o broni palnej.
@WolnoscRownoscBraterstwo:

Mam kilka pytanek jak pozwolisz, jak było to sorry.

Na ile jest takie pozwolenie na broń? Czy musisz co jakiś czas przechodzić różne badania psychologiczne i odnawiać licencje?

Musisz też płacić cały czas składki na rzecz swojego klubu, w sensie czy gdybyś przestał płacić, zostałbyś z niego wyrzucony to czy mogą zabrać ci licencje?

Pozdrawiam