Wpis z mikrobloga

Oto jak wygląda 529 nabojów 9x19 Parabellum leżących pod #glock'iem 19. Najnowsze 500 sztuk udało mi się kupić po 75 groszy w Colt Wrocław.

Dla mnie strzelectwo to raczej sport niż surwiwal, ale nieodmiennie dziwią mnie ludzie, którzy myśląc o preppingu robią zapasy z tysięcy siekier zamiast kupić widoczny tu zestaw, zamykający się w kwocie 2200 zł.

Jakość zdjęcia pozostawia trochę do życzenia, ale nie stać mnie i na elektronikę, i na broń :)

#bron #gunboners #projektdedal #survival #prepping
WolnoscRownoscBraterstwo - Oto jak wygląda 529 nabojów 9x19 Parabellum leżących pod #...

źródło: comment_dawJsUlFiJSaEBGreofuKvJKcx3GsUl5.jpg

Pobierz
  • 56
@desygnat: Na każdej strzelnicy można strzelać bez pozwolenia. Gorszy problem to wziąć broń. Można wykupić strzelanie komercyjne z instruktorem (ja zapłaciłem 80 zł / h + naboje). Można znaleźć kolegę z bronią. Można zapisać się do klubu sportowego i tam trenować (polecam).

Jak jesteś totalnym laikiem i chcesz tylko strzelić z kałacha 50 razy to niestety będziesz musiał zapłacić 3 zł za nabój (który kosztuje 67 groszy przy zakupie). Sorry, taki
Jak jesteś totalnym laikiem i chcesz tylko strzelić z kałacha 50 razy to niestety będziesz musiał zapłacić 3 zł za nabój (który kosztuje 67 groszy przy zakupie). Sorry, taki klimat.


@WolnoscRownoscBraterstwo: Przypominam, że od momentu genialnej decyzji AMW o "pomocy Ukrainie" nabój do kałasza teraz kosztuje w okolicach 80-84 groszy. Wszystko przez cholerną Ukrainę...
@szare2: Broń czarnoprochowa jest dobra, jak ktoś chce pozostać poza ewidencją. Ale to jest na wypadek walki z własnym rządem lub z rządem narzuconym przez obce państwo.

W innych przypadkach lepiej posiadać broń na proch nitro, bo jest o wiele wytrzymalszy, nie trzeba się bawić w ręczne ładowanie, itp. No i tanio, tanio.