Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Próbowałeś kiedyś oglądać jakiś serial z angielskimi napisami? Łatwiejsze niż się wydaje.

Ale jak nie to nie. Czekaj sobie na polskie napisy do pierwszego epa, gdy ja właśnie za momencik włączę już odcinek drugi. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@aurenos: A czy ja się nabijam? Ja rozumiem, że nie każdy miał angielski w szkole, albo był prowadzony przez słabego nauczyciela. Zachęcam tylko, żeby dali sobie szansę. Najlepszy przykład - mój kolega z mieszkania. Czekał na napisy do Castle przez tydzień bo tak wolno je tłumaczyli. Powiedziałem mu, żeby obejrzał z angielskimi - do tej pory tak ogląda. Też nie był pewny "czy da radę", ale poszło gładko.

Readingi na
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: w sumie co prawda to prawda z napisami angielskimi nie jest tak trudno jak "ze słuchu". Wracając do serialu, narazie 8/10 u mnie - ale widzę że dużo mirków ma skrajne opinie, jedni piszą że slabizna, jedni że bardzo dobry. Prawdę pewnie poznamy dopiero gdzieś w drugim sezonie, ja z BB też nudziłem się w pierwszym sezonie, a totalny rozpidziel przyszedl tak gdzies w okolicach 3ciego ;)
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Obejrzane z angielskimi, warto było.
Przy okazji potplayer ma fajną opcję, jak któreś słowo jest nieznane wystarczy kliknąć i do razu wrzuca do tłumacza :)
  • Odpowiedz