Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wroclaw
Wie ktoś gdzie znajdę jakas pierogarnie, w której lepią pierogi na bieżąco? Zeby nie były mrożone i jako tako doprawiony farsz.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mariaanoitaliano:

@Olenek:

@nofink: dzieki. Sprawdzę je ;) w większości barów widziałem, ze robią ręcznie na miejscu. Ale robią po kilkaset sztuk i mroza wszystko, a szukam takiego baru, w którym zamawiam, a panie na kuchni zaczynaja lepić dopiero świeże ;)
  • Odpowiedz
zamawiam, a panie na kuchni zaczynaja lepić dopiero świeże ;)


@klokupk: o panie, jak znajdziesz to daj znać, bo ja póki co tylko opcję mrożoną widziałem. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@stefan71: jadłem w "jak u mamy" na lokietka i było pysznie i pierogi i Dania główne. Przed chwila jadłem w barze "smak" na sw wincentego i szczerze szału nie było.
  • Odpowiedz
  • 0
@calka: w pierogowo jem czasami na Berenta i zajebiste maja pierogi. Polecam zbojnickie ;) tego na Poniatowskiego sprawdzę (mam rzut beretem )
  • Odpowiedz
hmm, a pamiętacie może taki bar z pierogami, który był w wyburzonym obecnie budynku między Wyszyńskiego, a placem Katedralnym? Były tam naprawdę doskonałe pierogi. Można było jeść na miejscu - pani podgrzewała albo kupować na wagę takie schłodzone. Nie wiem jak nazywał się ten bar i czy po wyburzeniu budynku został gdzieś przeniesiony czy całkowicie zlikwidowany... Może ktoś kojarzy czy gdzieś teraz działają?
  • Odpowiedz