Wpis z mikrobloga

Wraz z @zona_noisyego dostaliśmy od znajomego do testowania nieśmigany nowy eczytnik firmy Tolino. Dla osób, które nie wiedzą, jest to czytnik firmy, która w Niemczech wygrywa z Amazonem.

Czytnik jest ze światełkiem.. i na razie sprawdza się naprawde bardzo fajnie :)

Moja żona przygotowała już wstępne omówienie i pierwsze wrazenie : http://www.ekundelek.pl/2015/02/tolino-shine-usmiechniety-czytnik.html

Dalsza część się pisze właśnie...

#kindle #tolino #eczytniki #mikroreklama
Pobierz noisy - Wraz z @zona_noisyego dostaliśmy od znajomego do testowania nieśmigany nowy e...
źródło: comment_Beka1GSqlqZjUyIQYUmig7uxyUsxnbPC.jpg
  • 14
która w Niemczech wygrywa z Amazonem.


@noisy: a wygrywa tylko dlatego ze Niemcy sa narodem jednosci i nie lubia kupowac obcych produktow a po akcji z amazonem gdzie pracownicy byli upadlani stawkami 10euro za godzine jeszcze bardzie spadla sprzedaz, nawet amazon obnizyl cene kindla do 99euro

ma to w ogole jakas integracje z pocketem albo wlasne rozwiazanie?
@bazingaxl: Tak na szybko... Nie ustępuje mu a jest o stówkę tańszy. Możesz zrobić swój wygaszacz ekranu zamiast nudnych wygaszaczy Amazona. Można łatwo zrootować i mieć otwartego Androida (tego nie testowałem) więc nie mam własnych doświadczeń.
ekranu zamiast nudnych wygaszaczy Amazona


@Cyfranek: wybacz

czytnik ma
1. dzialac
2. mozna na niego wgrywac ksiazki i czytac
3. mozna na niego wgrywac szybko materialy z sieci - pocket albo amazon

i tyle zmiane okladek zostawiam gimnazjum szkoda mi zycia na glupoty nie liczac mirko ;)
@Cyfranek: albo jesli faktycznie zrootuje sie i bedzie ladnie to wyglaldac wtedy bedzie pocket albo evernote, tak czy inaczej rootowalem juz jeden czytnik i mam dosc kombinacji, zycze sobie zeby dzialalo

a w kindlu mam jeszcze ten plus ze slowniki dzialaja w trybie pdf :) miod