Wpis z mikrobloga

@Estilio: tak mogę potwierdzić to są aplikacje działające w tle, nie jest to lista ostatnio uruchomionych aplikacji, jestem posiadaczem nexusa 4 z ubuntu touch jak chcesz mogę zrobić Ci screena z terminala :)
testuję sobie na nexusie 5 i z przykrością stwierdzam, że system jako system ssie (jeszcze) za to jako zajawka to spełnia swoją rolę :D. Tym bardziej, że terminal działa jak należy i są od razu pakiety takie jak ssh czy inne duperele, których w androidach brakuje.
@arhu: kupiłem tzw. rozbitka i zrobiłem sobie go, nie mogę więc powiedzieć, jak telefon działa na nowej baterii, ale na tej którą "odziedziczyłem" trzyma jeden dzień intensywnego używania, a jeżeli leży nieużywany to około 2,5 dnia, lecz tak samo mam na androidzie 5.0 w tym aspekcie różnicy nie widzę.

@qnebra: jeszcze kilka miesięcy temu, gdy stałem się posiadaczem tego nexusa to muszę powiedzieć, że gdzieniegdzie lagi się pojawiały, teraz jednak
@qnebra: sprawdziłem teraz i wszystkie podstawowe aplikacje, których używam włączają się w 3 sekundy, oprócz przypomnień i ustawień systemu, które włączają się trochę dłużej, w przypadku ustawień systemu jest to 4 sekundy a w przypadku powiadomień 5