Wpis z mikrobloga

  • 8
Na poczcie powinno byc odzielnie okienko dla przesylek z #aliexpress #wish #dhgate i innych takich, juz nawet przezylbym to ze listonosze paczek ze soba nie biora, stanie w kolejce gdzie 30 osob glownie zyjacych jeszcze w poprzedniej epoce robienia przelewow na poczcie jest okrutne

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wonzki: PP dokłada czy chińczykom dokładają? Bo tak się ostatnio zastanawiałem jakim cudem chińczyk może wysłać coś wartego 1$ za darmo do PL i jeszcze przy tym zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz jakieś szersze info?
  • Odpowiedz
@Lanc: Też się kiedyś zastanawiałem jak to jest, że za 1$ wysyłają 10 metrów LEDów i sterownik listem poleconym.. No ale co mnie to interesuje, miła PANI LISTONOSZKA wszystko przynosi, nawet po 15 paczek dziennie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lanc: Pamiętam, że kto kiedys podawał cenę listów z chin do polski. Było to jakoś między 0.1-0.2$, więc całkiem im się to opłaca
  • Odpowiedz
@wonzki: ja ze swoim listonoszem rozmawiałem i on powiedział, ze woli mi przynieść listy niż później musiec awizowac, pisać listy po powrocie z rejonu, opisywac.. Bo proponowalem mu aby odrazu mi awiza wrzucał bez noszenia rzeczy... (poczte mam 50m obok)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Geluowns: nauczylem swoje pieski zeby zostawialy mi awiza na paczki bo nigdy nie ma mnie w domu gdy przychodza


@Lanc: tak jak pisze @xylorinn: i slyszalem ze my jako pp tez poniekad cos dokladamy ale nie chce ki sie tego szukac
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ChineseMobilePhones: serio jak masz poczte 50m od siebie nie umowiles sie z nim na to ?
Ja na Twoim miejscu podbilbym tam na poczte i na ladne oczy z kierowniczka porozmawial zeby w ogole listonosz tych przesyelk nie bral ze soba
  • Odpowiedz
@wonzki: właśnie chodzi o to, że on i tak woli je brać, a dlaczego to napisałem, nie chce mu się wypełniać później rzeczy... Ale po takiej rozmowie i tak on musialby to odnotowac w liscie przesyłek, ze awizowane.. Kącika z rzeczami tylko dla mnie raczej nie zrobią ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@aro84: ja tez sie tak na poczatku umowilem nawet na rejestrowane dopoki chujek nie podebral 3 paczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) rejestrowanych nie wiem jaki jest Twoj listonosz ale ja swoim nie uwierze
  • Odpowiedz
@aro84: akurat to, żeby polecone wrzucać do skrzynki to sobie możesz na poczcie załatwić odpowiednim druczkiem. Wtedy wszystko leci do skrzynki. Mój listonosz jest bardzo ok, ostatnio z nim rozmawiałem to mówił, że w okolicy są jeszcze 2 osoby co z chin dużo zamawiają. Generalnie przynosi mi wszystko co nie jest zbyt duże, żeby zabrać ze sobą. To co się da leci do skrzynki, to co się nie zmieści, a
  • Odpowiedz
@wonzki: ja listonosza znam od czasów podstawówki, godny zaufania człowiek
@Lanc: wiem, ale wtedy wszystkie listy polecone lecą prosto do skrzynki a tego bym nie chciał :-)
  • Odpowiedz