Wpis z mikrobloga

@dzangyl: nie spotkałem się z takim problemem co do tej apki na innych telefonach. Wiem ze na jakiś slabiakach takie cos występuje, ale raczej to nie wina aplikacji.

Prawdę mówiąc to żeby nie bylo takich problemów to powinni się na tym pochylic i producenci i google.
Bo google ma wylane na starszy sprzęt. A producenci wypuszczają nowe telefony które od poczatku są za slabe na androida.
@dzangyl: Przestań pisać głupoty. Masz pewnie powłączane różne usługi, które są niepotrzebne dla ciebie, a które drenują baterię. Ja jak zostawię na noc na 8 godzin telefon, to żadne usługi google mi nic nie żrą, więc znaczy to tyle, że masz #!$%@? telefon albo #!$%@? ustawienia.
@Misaki: może nie jest to najnowszy nexus, ale działa dobrze do czasu instalacji usług google play, nie narzekam na szybkość działania, a durną aplikację przez którą telefon zjada mi baterię i czasem zwalnia bez powodu (co nie ma miejsca gdy nie ma usług google play).

@Volki: najwidoczniej masz szczęście, bo w sklepie play jest wiele opinii potwierdzających to, że usługi google play zżerają baterię.

Gówniana aplikacja do niczego nie potrzebna
@dzangyl: Bo po prostu albo wyłączyłem usługę, albo nie instaluje drenujących apek, albo kontroluje włączające się apki w tle i ich czas aktywności.

Nie ma tu żadnego szczęścia, po prostu się tym zainteresowałem. Jeśli nie chcesz się tym interesować, kup sobie Lumię, albo iPhone'a, albo żal się na innym tagu, bo ten niepotrzebne spamujesz.
@Volki: nie mam żadnych drenujących aplikacji poza usługami google play, przeczytaj co napisałem. Jak nie mam tej apki to bateria nie jest drenowana, jak ją zainstaluję to już tak, wniosek to UGP zżerają baterię (co widać w ustawieniach baterii). Jakbym miał pieniądze to kupiłbym nowy telefon, ten kupiłem lata temu i do tej pory nie miałem z nim większych problemów. Pewne jest jedno, nigdy więcej and... shitdroida ;).