Wpis z mikrobloga

Oto dzisiejszy kurs plusa. Jak pewnie zauważyliście plus najwięcej zyskuje w godzinach nocnych i wczesnoporannych, gdy mirkowiczów jest mało, dzięki czemu plusów również jest mało, a jak jest ich dużo to są warte więcej niż wtedy gdy jest aktywnych dużo użytkowników.

Dzisiejszej nocy plus powinien skoczyć do nawet 25 J.SZ. za plusa, ale obawiam się co będzie 14 lutego gdy stulejarze bez dziewczyn masowo wylegną na spokojne pola mirko, i zaleją wykop swoimi stulejarskimi plusami. Radziłbym więc nie dostawać w najbliższym czasie zbyt wielu plusów bo jest duża szansa, że stracą sporo na wartości.

Według moich przewidywań, skoro najniższy punkt osiągnięty dziś przez plusa był o godzinie 18 i wynosił ~8 J.SZ. za plus to 14 lutego plus może spaść w kulminacyjnych godzinach (nastrojowe godziny wieczorne, które większa część ludzi spędzi ze swoimi różowymi paskami przy kolacji/w kinie/gdziekolwiekindziej/ godziny te to od 19-23) do nawet ~0,5 J.SZ za plusa.

OBSERWUJCIE TAG #antywbc I WALCZCIE Z MACHINĄ WOJENNĄ WBC!

#wbc #antywbc #ekonomia #januszekonomii #kursplusa
Bartoni - Oto dzisiejszy kurs plusa. Jak pewnie zauważyliście plus najwięcej zyskuje ...

źródło: comment_iylChKNn11zhJqHbs9Px5yDdUwhRokUx.jpg

Pobierz
  • 12
jak jest ich dużo to są warte więcej niż wtedy gdy jest aktywnych dużo użytkowników.


@Bartoni: ale co w sytuacji, gdy przy małej ilości uzytkowników wciąż działa taka sama ilosć lewackich botów-plusowych? W takiej sytuacji mała liczba aktywnych uzytkowników poskutkuje jeszcze wiekszą dewaluacja plusa, bo ogólna liczba plusów ulegnie zmniejszeniu, ale liczba plusów fąłszywych sie nie zmieni, co poskutkuje zwrotem udziału tych ostatnich w ogólnej liczbie plusów.
@Bartoni: w jaki sposób skutki działania botó byłyby zastapione przez wprowadzenie minusów? Minusy zadziałaja tylko przy hurtowych ilościach plusów a nie przy "cichych wpisach", czyli takich, którymi zwykły użytkownik sie nie zainteresuje (a wiec nie da ni plusa ani minusa) a boty z automatu dadza mu plusy. I taki wpis posiadajacy nominalnie 2 plusy ma w rzeczywistosci wartosc 0 J.Sz
@szymon_jude: Tak niestety jest, jednak gdy nasi ludzie przejmą władzę w WBC, a ja albo ktoś ze szkoły ekonomii którą ja preferuję przejmie tekę ministra finansów w reaktywowanym #mirkosejm, to boty będą wyłapywane. Będziemy walczyć z botami wszelkimi środkami jakie będzie posiadał rząd.
@szymon_jude: Trzeba coś robić by walczyć o lepsze mirko. Ja walczę o wskaźniki finansowe na mirko i staram się przekonać byłych posłów do powrotu. Ty np. mój drogi colego mógłbyś walczyć o coś co sobie wymyślisz np. Dzień bez plusa, czym też walczyłbyś o mocniejszego plusa ( ͡º ͜ʖ͡º)