Wpis z mikrobloga

Małe rozdajo autoszmaty terrorystycznej () Wiem że nie jest nic wart, ale ma ładną jakość a nie gram z takim czymś bo mam jeszcze swój honor i godność człowieka. Nie, nie będzie to losowanie jak myślicie. Musicie tylko powiedzieć tutaj, dlaczego akurat to Wy, chcecie zostać posiadaczem tej broni, a ja wybiorę najlepszą odpowiedź no i oczywiście trzeba zaplusować. No to do dzieła mireczki. Macie czas do 20:00.

(za pare dni będą jakieś większe rozdajo, z lepszymi skinami odemnie ^^)

#csgo
#csgo
Pobierz
źródło: comment_hYwL5ajSWbWqrVojnWVWqE8NXwsj0iUh.jpg
  • 8
@TVP_FAN: wzór na skinie może nie jest wyrafinowany, ale mi się na przykład bardzo podoba. Do tego stopnia, że mam w tym wzorze M4 i bardzo go lubię, także może z tego powodu chciałbym też te sztukę :P

haha właśnie sprawedziłem csgolounge i okazało się że Titani wczoraj wygrali i dostałem właśnie M4 Desert Storm ale przypadek xD
@TVP_FAN: Bo jestem noobkiem i strzelanie z AWP to zwykle nietrafiony strzał, a z GS3G1 i Scara mogę strzelać ile się da, toteż ostatnio często gram tymi cudami techniki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym wolę leśne czy tam pustynne/zimowe camo od dziwnych wzorków ( #niepopularnaopinia?).