Wpis z mikrobloga

Kuźwa, powie mi ktoś o co chodzi? W ostatnią sobotę pojechałem na dyskę. No nie powiem, troszku trącony ale od raz do baru i 2 browary zamawiam myśląc se że jednego to od raz pocisnę a przy drugim będę się delektował spoko muzyczką, generalnie klimacikiem. Z boku stała laska, szprycha jak z roweru Lance Armstronga i mówi do mnie: "o kupiłeś mi piwo, dzięki". Ja se myślę ulalala, jaki temat, jaka szybka, jak samochód Roberta Kubicy, no ale pomimo że smutno mi się zrobiło bo przecież na łyka już miałem dziabać to mówię proszę, wiedziałem że będziesz miała ochotę to ci kupiłem. Ona się pyta "a czym przyjechałeś?", ja mówię że trójką na co ona że w takim razie mogę ją zabrać do domu jeśli tylko nie mieszkam z rodzicami. Mówię spoko i wyszliśmy. Idziemy na przystanek a ta w panikę i mówi: mówiłeś że przyjechałeś trójką! i uciekła. Kużwa proszę o pomoc bo nic z tego nie rozumiem, ja naprawdę przyjechałem trójką bo ode mnie tylko trójka jeździ w tym kierunku. Z góry dziękuję za pomoc bo nie rozumiem dziewczyn
#pasta
  • 6