Wpis z mikrobloga

@qlimax3: za ALSEN odpowiadałoby dwóch graczy, tu chodzi według ESC o chat logi ze steama.
trochę komedia, bo na podstawie chat-logów ze steama to już dawno powinienem gnić w pierdlu w Sztumie
  • Odpowiedz
@DBR9: @LeYq: nie wiem, a skąd pewność że gracze ESC to pewne źródła?
Ja tylko piszę, że nie powinno się od razu dawać wyroku jak ten prześmiewczy komentarz Pashy w stosunku do ESC, jak nie ma oficjalnej informacji, bo może się sam przejechać.
  • Odpowiedz
@qlimax3: Ale mi chodzi o to ,,Bo gracze Virtus Pro też wiedzieli i obstawiali skiny na ten mecz."
Chyba Ci się pomyliły mecze, bo było tak, że rozegrali mecz o bodajże 2h wcześniej niż było zamknięte betowanie na lounge. Znając wynik postanowili sobie obstawić, to trochę jest różnica :) Zamknąć lounge i po sprawie :)
  • Odpowiedz
@LeYq: No i zamknąć wiele serwisów bukmacherskich, i zamknąć te kolejne co powstaną. Proponuje jeszcze zlikwidować wolne media i cenzura w internecie.
  • Odpowiedz
@qlimax3: Zgadzam się absolutnie że niepotrzebny. Neo ostatnio też się wychylił z opinią że roczny ban dla ex graczy iBuyPower to za dużo... dla mnie mogli by dostać permy i były by ok. Chłopaki niech się zajmą treningami.
  • Odpowiedz
@LeYq: Lepiej zastanów się nad tym co ty napisałeś, bo winisz csgolounge za to że ktoś ustawia mecze, i obawiam się że to nie był troll z twojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Najkon: a powiedz mi, kogo mam winić? Dlaczego obstawianie meczy istnieje? Jak nie było lounge to nie było miejsca na DDOSY, na obstawianie meczy, wszystko wyglądało fair
  • Odpowiedz