Wpis z mikrobloga

#anime niechże ktoś mi wytłumaczy czemu kill la kill jest takie popularne? dotrwałem do chyba 6epa i dałem se spokój z tym, większego gówna nie oglądałem.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nunczaqo: Początek rzeczywiście ma formułę "klubu tygodnia", ale potem się rozkręca i fabuła staje się (względnie) sensowna.
Przede wszystkim - dużo akcji. Mało jest tak dynamicznych anime.
  • Odpowiedz
@nunczaqo: To anime jest pod wieloma względami wyrąbane w kosmos, mocno przerysowane, absurdalne i takie ma być. IMAO swoją popularność zawdzięcza właśnie temu, że twórcy nie silą się na jakąś sztuczną górnolotność, tu chodzi jedynie o dobrą zabawę :)
  • Odpowiedz
@nunczaqo: Kill La Kill jest Gurren Laggan - przerysowane do granic, o walce między złymi i dobrymi, design postaci kobiecych miły dla męskiego oka i specyficzna kreska. W konwencję tego starszego chcieli się wpisać i wyszło to świetnie.
  • Odpowiedz
@chinskie_bajki: Cóż do EL może mam pewien sentyment i dlatego je lubię. Jednak na boga, czepiasz się postaci w EL a w SAO już nie? Tam nie było ani jednej sensownie zrobionej postaci. Może Kayaba miał na taką zadatki jednak też im nie wyszła.
  • Odpowiedz