Wpis z mikrobloga

@bartlomiejrosa
@Skyworld
Osobiscie nie mam nic do anime, nie ogladam, nie interesuje mnie,uwazam to za drobne zboczenie. Z tym jest jak z homoseksualizmem, wszystko ladnie pieknie do momentu gdy ktos nie zaczyna sie tym obnosic i domagac rownouprawnienia. Nie oszukujmy sie prezes powaznej firmy nie zatrudni maniaka anime, to pachnie kryptopedofilia.
Pozdrawiam, troche wiecej tolerancji dla obydwu stron tego sporu.
  • Odpowiedz
@pedalskiwlamywaczdwa: Prezes poważnej firmy nie zatrudni też maniaka wykopu bo to pachnie nieudacznikiem życiowym. Prezes poważnej firmy nie zatrudni żadnego maniaka. Nauczmy się odróżniać maniaków anime i mangi od ludzi którzy to oglądają/czytają w wolnym czasie dla zabicia nudy czy czasu. Jeden ogląda anime a drugi zrywa boki ze śmiechu pod tagiem #czystyubaw na wykopie raz na jakiś czas więc nie wiem co ludzie się tak d------i do
  • Odpowiedz
  • 1
Ojeju jakie bule d--y (może to już stan zapalny :D) jak ktoś to w tym tygodniu widział to 30 razy to proponuje odłączyć internet i wyjść z piwnicy do ludzi. Lubię anime ale ten obrazek porostu mnie bawi o nie widzę żadnego problemu. Może trochę dystansu do siebie i tego co się robi?
  • Odpowiedz