Wpis z mikrobloga

Wielu z Was #heheszki że ubzdurałem sobie iż jestem prześladowany przez przydupasów burka. Wystarczy jednak, że zobaczycie co się ostatnio dzieje na Wykopie aby przyznać mi rację. Zarzuca mi się, że wcale nie prowadzę działalności gospodarczej - kłamstwo, twierdzą, że rzeczy o których mówię wyssałem sobie z palca - kłamstwo. Ci, którzy niełykają wszystkiego jak lemingi szybko zorientują się, że za całość odpowiada kilkanaście osób. Wcale nie jest to zorganizowana grupa...
Wklejam na Mirko aby nie pozostać znowu zminusowanym przez @corbin @PatrykeR i pozostałych wraz z ich multikontami.
Dowód na prowadzenia działalności:
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=9be70cdf-6487-49d8-bd90-54a07060ba12

Przykro mi, że Wykop nie chroni uczciwych użytkowników takich jak ja i sprzyja cwaniakom. Potem dziwić się, że popularne osoby nie korzystają z tego serwisu - no bo po co, żeby kilku gówniarzy łgało na nasz temat a administracja ich nie banowała?
s.....8 - Wielu z Was #heheszki że ubzdurałem sobie iż jestem prześladowany przez prz...

źródło: comment_CHSKAEaO6YaIc18uq8kVOvynJWy2AKXU.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shogun1978:
Moderator zatwierdza atak, bo komentarzu widocznie dochodziło do ataku. Gdyby zatwierdzał multikonto mógłby w komentarzu to dodać i zbanować użytkownika za to.

To co traktujesz jako dowód na multikonto tym dowodem nie jest.

Przykro mi, że Wykop nie chroni uczciwych użytkowników takich jak ja i sprzyja cwaniakom.

Komentarze zostały usunięte, więc to zdanie jest pozbawione sensu, a ja wiem jakie "straszne" obelgi były w tych komentarzach.
  • Odpowiedz
@shogun1978: Nie przejmuj się wykopem a w szczególności mikro blogiem. Tutaj dominuje głupota(czyt. luźne podejście do wszystkiego) i ci ludzie nie są ci do niczego potrzebni w życiu.
  • Odpowiedz