Wpis z mikrobloga

@Kafarek555: ja po 4 latach siłowni przestałem ćwiczyć praktycznie z dnia na dzień. Jakoś przestało mnie to bawić. Nie ćwiczę już rok, bebol zalał sie fatem, planuje wrócić. Ale szukam właśnie motywacji. Myślałem nad zmiana treningu z siłowego na jakąś może kalistenike? Crossfitem gardzę. Mirki coś doradzą ciekawego?
@Polska_Bozia: Aktualnie jestem na granicy tego, co się udaje podnosić.
@Kelemele: Weź napisz po polsku bo za cholere nie wiem o co chodzi :-\
@5k07: Znajomy ćwiczy Street workout i po 1,5 roku wyniki są...niesamowite. Mnie namawia właśnie na to, tyle że mam obawy, że sobie szybciej kark złamie niż coś z tego będzie :-D
@Kafarek555: to że ktoś napisał że po 2 miesiącach jest demotywacja to nie znaczy że Ciebie nie może po 4 dopaść. Może za dużo wziąłeś na siebie, może za mało kcal ostatnio. Masz racje napisałem nie po polsku :)
@Kafarek555: Ja miałem taką demotywację, kiedy przez błędy początkującego narobiłem sobie sporo kontuzji, nie bardzo poważnych ale uciążliwych. Potem bardzo długo nie byłem w stanie wystartować, ale pomogło mi bardzo ustalenie sobie konkretnego celu treningowego, zmiana siłowni i wciągnięcie nowego znajomego.
@Kafarek555: ze street workoutem miałbym problemy związane z... pewnością siebie. Jestem trochę za stary i za gruby, żeby się huśtać na trzepakach;p Podziwiam dzików, którzy to ćwiczą, bo na YT widziałem niezłych świrów, lecz to niestety nie dla mnie...