Wpis z mikrobloga

@ItTookTheNightToBelieve: wg. ostatnich recenzji z testów długodystansowych obecne modele prezentują się pod tym względem bardzo dobrze. Dla pewności polecam jednak zdjąć tylni zderzak i zabezpieczyć ranty nadkoli taśmą aby lakier się nie wytarł.
  • Odpowiedz
@stahs: Skasowałem bo nie spodziewałem sie swojego zdj w gorących. :| Nazwij to paranoją ale śpie spokojniej nie wychylając się i starając się nie atencjować.

Nope, fikcja historyczna + gabaryty mnie odstraszyły, nawet nie próbowałem. Jestem fanem twardej scifi także przykładowo w czarnych oceanach utonąłem na pare dni. A Perfekcyjna mnie całkiem zmieliła, rozdziały w rozerwanym saku musiałem czytać po dwa razy.
  • Odpowiedz
@ItTookTheNightToBelieve: Weszłeś w gorące głównie dzięki plusowanym krytycznym komentarzom dotyczącym tego tryhardowania itp - wyciągnij wnioski na przyszłość:)
A Lód polecam zmęczyć, choć faktycznie jest to najtrudniejsza książka Dukaja. Niekoniecznie klikaj spojlery:)

  • Odpowiedz
@stahs: Kliknąłem zanim przeczytałem ostrzeżenie i zobaczyłem pierwsze 3 wyrazy - mam nadzieje że to była tylko jedna z interpretacji. :|
Siedzisz tyle samo lat na wykopie co ja i nie wiesz, że plusy się traktuje z dystansem? Taka społeczność, gdybym napisał dokładnie to samo na /fa/ to bym otrzymał kilka odpowiedzi zamiast 50 postów na temat nomenklatury i czystości języka.
  • Odpowiedz