Wpis z mikrobloga

Paru mirków doradziło mi żeby wyrobić sobie nawyk robienia testu rzeczywistości, no więc od jakiegoś miesiąca dzień w dzień w miarę możliwości wykonuje różne testy. Tyle, że do tej pory ani razu nie zdarzyło się bym w ogóle zrobił je we śnie.

Zacząłem też prowadzić dziennik snów choć czasami zdarzają się dni, że nic kompletnie nie pamiętam. Przeglądając te sny znalazłem pewne znaki senne. Często śnią mi się osoby z którymi chodziłem do podstawówki i gimnazjum. W szczególności jest taka jedna osoba. Problem w tym, że tych osób nie widuję już od jakichś 9 lat, a najlepiej właśnie byłoby robić rt spotykając je.

Co byście poradzili w takiej sytuacji?

#swiadomysen #ld #sny
  • 7
@gibgibon:
Jeśli chodzi o testy rzeczywistości to polecam cierpliwość, sam zacząłem z nich brać konkretne korzyści koło 2 miesięcy po pierwszym świadomym śnie osiągniętym celowo. Nie jest to najlepszy wynik, ale ogólnie warto, teraz robię je przez sen masowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dni "bez" snów są normalne, mimo to próbuj parę razy w ciągu dnia sobie przypomnieć, czasem jest tak, że wykonasz jakąś czynność ze snu
@zly_wieczor: z tą afirmacją to faktycznie może być dobry pomysł :)
Tak w ogóle to nie wiem czy może to w jakikolwiek sposób pomóc, ale jedynym miejscem gdzie mogę zobaczyć tą osobę to pejsbook.
@gibgibon: @Alkonauta: Moim zdaniem lepiej zostać na razie przy jednej, dopóki naprawdę nie uznasz, że jest nieskuteczna. Nie ma sensu sobie za mocno śmiecić i mieszać techniki, szczególnie na początku, kiedy nawet pamiętanie snów jest problemem.