Wpis z mikrobloga

@WirtualnaPolska: O... hej Wirtualna Polska...
pamiętam jak były początki mojego internetu, i tak myslałem sobie, gdzie założyć poczte... i przyznam, że byliście niezłą konkurencją dla Onetu, no ... teraz jak bym wiedział jak moje życie się potoczy, chyba założył bym u was... ale nie psioczmy na Onet. Nie nie ważne, chciałem jeszcze wspomnieć o tym, że byliście jednym z pierwszych serwisów które znałem, nie dam obciąc sobie głowy, ale chyba pierwszy
  • Odpowiedz
@WirtualnaPolska: Cholera. I na co nam kolejny spam. Mamy już Solgaz, jakąś naprawę laptopów, tvn. Niedługo człek wejdzie na mirko, a tam same reklamy wrzucane przez tego typu konta. Nie o takie mirko nic nie robiłem.
  • Odpowiedz
@Demigoder: To sobie czarnolistuj. Ja tam jestem zadowolony, że mam wygodną formę kontaktu. @OrangeEkspert potrafi przepchnąć sprawę, która normalnie wisi i jest nieruszana, a po zaanonsowaniu maila na wykopie nagle magicznie sprawa idzie do przodu ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz
Czy WP jest nadal "oazą wolności słowa" i trzeba się zalogować żeby coś skomentować ?
I czy mody tną komentarze jak szaleni ?

Przestałem kiedyś wchodzić na WP bo mi się z PRL-em kojarzył i do dziś tam jakoś nie wracam.
  • Odpowiedz