Wpis z mikrobloga

@rotero: To bardzo ciekawe ten cytat, tym bardziej że Sokrates nie pozostawił po sobie żadnych pism. Więc bądź tak dobry i wskaż mi źródło tego cytatu, bo niestety google wskazuje jedynie wykop.
  • Odpowiedz
Kiedyś dużo trenowałem i też porzuciłem siłownie z powodu, że zacząłem czuć, że to tracony czas. Spędzałem na siłce ~10h w tygodniu, do tego dotarcie i powrót. 520 godzin rocznie, to niecały miesiąc w roku przesiedziany na siłowni.


@loczyn: To dużo - 5x w tygodniu po 2h to spędzają ludzie, którzy chcą mieć cała ala modele. Jeśli ktoś chce, to jest jego cel, lub potrzebuje do pracy - to jego
  • Odpowiedz
@rotero:

Trenująć na siłowni rozwijasz ciało i pokonujesz własne słabości.


Powiem więcej - uprawiając trening typowo siłowy (trójbojowy na przykład) rozwijasz centralny układ nerwowy - to przede wszystkim z niego pochodzi siła. Co jest najważniejszą częścią układu nerwowego? Mózg. Tego oczywiście Cejrowski nie powie z dwóch powodów:
1. Bo nie wie.
2. Bo jest typem człowieka, z którym nie da się dyskutować. Jak się uprze, to nie odpuści i pomimo
  • Odpowiedz
To bardzo ciekawe ten cytat, tym bardziej że Sokrates nie pozostawił po sobie żadnych pism. Więc bądź tak dobry i wskaż mi źródło tego cytatu, bo niestety google wskazuje jedynie wykop.


@zulusik: Skoro nie zostawił żadnych pism, jak mogę Ci podać źródło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Internecie występuje jako cytat Sokratesa (google: "socrates no citizen has a right"), ale równie dobrze może być
  • Odpowiedz